Marzy ci się rower elektryczny? 1000 zł rabatu to najlepszy pretekst to zrobienia sobie tej frajdy

Rower elektryczny z rabatem aż 1000 zł? Wiemy, gdzie! Na takie okazje, jak promocja na rowery elektryczne, warto czekać.

Marzy ci się rower elektryczny, ale wiesz, że to drogie pojazdy? Z pewnością zatem zainteresuje cię promocja na jednoślady z napędem! Lepszej okazji na zakup może nie być.

Motus: rowery elektryczne – promocja

Latem mamy tak wiele okazji, by podróżować za miasto na rowerze, że atrakcyjny rabat potrafi naprawdę zachęcić do zakupu takiego jednośladu. Piknik z przyjaciółmi, wycieczka nad rzekę z rodziną, a może samotna wyprawa w kierunku urokliwej łąki? Na rowerze elektrycznym dojedziesz i za miasto, i do pracy. Ominiesz korki, unikniesz kłopotów z parkowaniem… Nadal masz wątpliwości? Oto kolejne 7 powodów, dla których warto kupić rower elektryczny.

Promocja na rowery elektryczne marki Motus obejmuje wszystkie modele. Jeśli potrzebujesz pojazdu do podróżowania po mieście, świetnie sprawdzi się np. Motus City White, mający zasięg na poziomie 50-65 km. Ten model ma lekką aluminiową ramę i 26-calowe koła. Z kolei Motus City Black równie dobrze poradzi sobie na podmiejskich drogach i ścieżkach. Ma aluminiową ramę i 27,5-calowe koła, a jego akumulator oferuje zasięg na poziomie 50-65 km.

Rowery Motus

W weekendy lubisz jeździć po górach, ale od poniedziałku do piątku musisz jakoś dojeżdżać do pracy? Zerknij na Motus MTB – 27,5-calowe koła, solidna aluminiowa rama oraz zasięg do nawet 65 km z pewnością doskonale sprawdzą się w każdym z tych wariantów.

Motus MTB

Tamten model to za mało? Zerknij na Motus Fat Road – w mieście nie są mu straszne wysokie krawężniki, a za miastem doskonale poradzi sobie z różnymi przeszkodami. Jego zasięg to 65 km.

Motus ECO

Ostatnim modelem dostępnym w promocji jest Motus ECO. To propozycja dla tych, którzy potrzebują maksymalnie kompaktowego, a jednocześnie uniwersalnego rozwiązania. Jego zasięg maksymalny to 50-65 km. Ma aluminiową ramę i 20-calowe koła. Wyróżnia go funkcja szybkiego składania. Sprawdzi się więc doskonale np. w małych mieszkaniach.

Gdzie szukać tych rabatów? Każdy z rowerów w cenie promocyjnej znajdziesz w tym sklepie.

Sprawdź też koniecznie, jak wybrać idealny rower elektryczny!