Szukasz ekspresu, który zaspokoi gusta, największego smakosza? Mamy taki, w atrakcyjnej cenie.

kawa, ekspres do kawy, espresso

Kolbowy ekspres wymaga nieco więcej wkładu własnego pracy. Potrzeba zmielić kawę, umieścić ją w kolbie i odpowiednio ubić. Następnie umieścić w ekspresie, aby już po chwili cieszyć się spływającym dobrem do filiżanki. Wymaga to trochę zachodu, ale to idealne rozwiązanie, dla tych którym sprawia przyjemność wydobywanie coraz to nowych nut smakowych ze zmielonych ziaren.

Sklep internetowy Amazon przygotował promocję na ekspres Breville Prima Latte II. Obecnie można kupić to urządzenie aż o 24% taniej od sugerowanej ceny podstawowej.

Jesteś zainteresowany tematem espresso? Więcej ciekawych informacji znajdziesz w tym artykule.

Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X

Kolbowy ekspres Breville za pomocą jednego przycisku umożliwia parzenie kawy w małej lub dużej filiżance: espresso, latte lub cappuccino. Dla perfekcjonistów, którzy lubią mieć absolutnie wszystko pod kontrolą istnieje opcja ręcznego parzenia espresso. Wysokie ciśnienie pompy wodnej (19 bar) pozwala bez wychodzenia z domu raczyć się aromatyczną małą czarną z gęstą cremą. Kolba ekspresu pomieści albo kawę mieloną albo kapsułki 45mm ESE PODS.

Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Dwie kawy jednocześnie, Funkcja oszczędzania energii, Napoje za dotknięciem jednego przycisku, Podświetlane przyciski, Programowanie ilości mleka, Regulacja wysokości tacy, Wyjmowany zbiornik na mleko z możliwością przechowywania w lodówce, Wyjmowany zbiornik na wodę
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
  • Wymiary: 31,5 x 25,6 x 34,8 cm
  • Waga: 5,8 kg
  • Wyposażenie Filtr na dwie filiżanki, Filtr na jedną filiżankę, Łyżeczka, Miarka, Pojemnik na mleko, Rurka do spieniania mleka, Taca do regulacji wysokości, Tacka ociekowa, Ubijak do kawy
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 917,00 zł Przejdź do sklepu