Poszukujesz narzędzi, by doposażyć swój warsztat? Zapoznaj się z tą promocją.

sklep Netto

Poszukujesz narzędzi w dobrej cenie, aby móc majsterkować? Narzędzia marki Techliner to profesjonalne i uniwersalne urządzenia zasilane akumulatorami, które łączą się ze sobą wzajemnie. Dzięki temu nie musimy kupować osobno do każdego urządzenia akumulatora, co daje nam możliwość dodatkowej oszczędności przy zakupie większej ilości narzędzi z serii Techliner. Umożliwiają drobne prace remontowo – naprawcze. Przeznaczone są do użytku domowego.

Promocja na narzędzia marki Techliner. Dostępne są one tylko w sklepach Netto, od czwartku 16 marca do środy 22 marca 2023 r. w atrakcyjnej cenie taniej minimum o 30%.

Zestaw narzędzi akumulatorowych Techliner

Zestaw ten przyda się każdemu początkującemu majsterkowiczowi wzbogacając jego warsztat. Dzięki temu, że wszystko jest spakowane w poręczną walizkę, nasz warsztat będzie zawsze uporządkowany. Zestaw zawiera wiertarko wkrętarkę 20 V, klucz udarowy 20 V z nasadkami (17, 19, 21 i 23 mm), kompatybilny akumulator oraz walizkę.

Wiertarko wkrętarka wyposażona jest w dwubiegowy silnik, natomiast wygodny uchwyt oraz lampa LED zwiększają komfort pracy. Jest dostępna już za 69 zł.

Zestaw narzędzi akumulatorowych Techliner Netto

Cena: 379,00 zł Cena: 265,00 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka mimośrodowa Techliner

Szlifierka przyda się do wygładzenia drewna z nierówności lub zdzierania starych powłok malarskich, aby przygotować drewno pod nową warstwę lakieru. Zestaw zawiera: szlifierkę, tarczę ścierną mocowaną na rzep o gradacji 120, złączkę do zasysania odpadów oraz worek na kurz. Urządzenie można podłączać wymiennie do innych akumulatorów serii 20 V.

Szlifierka mimośrodowa Techliner

Cena: 149,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Młotowiertarka akumulatorowa Techliner

Młotowiertarka wyposażona jest w funkcję udaru. Urządzenie świetnie sprawdzi się wiercenia nowych otworów lub powiększania już istniejących w betonie lub cegle. Przyda się także do wkręcania bitów do drewna lub metalu. Zestaw zawiera komplet wierteł i bitów.

Młotowiertarka akumulatorowa Techliner

Cena: 179,00 zł Cena: 125 zł Przejdź do sklepu

Narzędzia objęte Tech… promocją

Spośród innych dostępnych na promocji narzędzi znajdziemy także wyrzynarkę akumulatorową oraz szlifierkę kątową o mocy 1200 W. Oba te urządzenia możemy kupić w promocyjnej cenie po 99 zł.

szlifierka kątowa o mocy 1200 W
Oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Elektronarzędzia marki Techliner w Netto w promocyjnej cenie