Zarówno Thermomix, jak i jego Lidl’owy odpowiednik Monsieur Cuisine Smart zastępują nam wiele urządzeń. Tak więc dlaczego Vorwerk nie pomyślał jeszcze o entuzjastach kawy, rozbudowując urządzenie funkcje ekspresu?

Multicookery to rynek, który w ostatnim czasie rozwija się na potęgę. Wymyślne akcesoria umożliwiają nam zmianę ich w szatkownice, parowar, maszynę do wyrabiania ciasta czy blender. Tym sposobem w mojej kuchni multicooker stanowi centrum gotowania.

Jednak niezmiennie koło Monsieur Cuisine blacie kuchennym trzymam ekspres automatyczny. Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam go i nie zamieniłabym go na mniejszy model. Jednakże co by było, gdyby ktoś wyprodukował akcesorium, dzięki któremu multicooker przedąłby jego zadania.

Nie trzeba sobie tego wyobrażać samemu. Algorytmy sztucznej inteligencji podpowiadają nam, jak takie urządzenie mogłoby wyglądać.

Thermomix jako ekspres do kawy sztuczna inteligencja Midjourney
Midjourney

Na rynku można znaleźć dużo pomysłowych dodatków do multicookerów. Pomysły na rozbudowanie funkcji tych kombajnów go dotowania jest pełno. Zebraliśmy akcesoria, które możesz kupić dla Thermomixa oraz takie, które kompatybilne są z Monsieur Cuisine.