Zbliża się ważne wydarzenie dla użytkowników robotów wielofunkcyjnych marki Monsieur Cuisine, a konkretnie modeli Connect oraz Smart, a nawet Edition Plus! W czwartek do Lidla trafią zupełnie nowe akcesoria do robota, bez których gotowanie jest o wiele trudniejsze.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią okres przygotowawczy, który kojarzy się przede wszystkim z gotowaniem świątecznych potraw oraz sprzątaniem. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele sieci sklepów Lidl zdecydowali się na wprowadzenie do oferty sklepów stacjonarnych zupełnie nowych, oryginalnych akcesoriów do wielofunkcyjnych robotów kuchennych marki Monsieur Cuisine. Chodzi o modele Monsieur Cuisine Connect, Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Edition Plus.

Monsieur Cuisine – zacznijmy od promocji

Zanim jednak przejdę do omówienia akcesoriów, to pragnę poinformować, że w czwartek 16 marca do sklepów stacjonarnych Lidl trafi najbardziej zaawansowany model robotów wielofunkcyjnych – Monsieur Cuisine Smart. Urządzenie to będzie można kupić w promocyjnej cenie 2 199 zł, podczas gdy regularna cena wynosi 2 499 zł. Oznacza to, że w tym tygodniu robot będzie dostępny aż 300 zł taniej niż zazwyczaj, a taka promocja nie zdarza się często. Ostatnio taka akcja miała miejsce blisko pół roku temu na Black Friday w 2022 roku.

Monsieur Cuisine to nie tylko robot, to też dodatki

Przejdźmy jednak do rzeczy najważniejszej, czyli dodatków. Nowe akcesoria pojawią się w sklepach stacjonarnych Lidl w czwartek 16 marca. Według informacji udostępnionych na stronie, na półkach znajdziemy: nasadkę tnącą, łopatki kuchenne, książki kucharskie, wylewkę oraz łopatkę obrotową. Co ciekawe, na tym przedstawiciele sieci nie poprzestali, bo od czwartku do soboty w ofercie pojawi się także robot Monsieur Cuisine Smart w cenie niższej o 300 zł!

Jeżeli szukasz tanich akcesoriów do robota, to koniecznie sprawdź nasz artykuł Masz Monsieur Cuisine? Te akcesoria też musisz mieć.

Monsieur Cuisine akcesoria, które pojawią się w sklepach stacjonarnych w czwartek 16 marca

Nasadka tnąca do robota kuchennego

Koniec z cięciem warzyw ręcznie lub za pomocą oddzielnego urządzenia. Z nasadką tnącą marki Silvercrest nie dość, że znacznie przyśpieszysz proces przygotowywania jedzenia, ale także sprawisz, że będą one idealnie ścięte. Według informacji udostępnionych przez producenta akcesorium sprawdzi się idealnie do sera, warzyw, owoców i innych produktów spożywczych.

Cena: 159 zł przejdź do sklepu

Łopatki kuchenne

Jeżeli często szykujesz pasty lub gęste ciasto w robocie wielofunkcyjnym Monsieur Cuisine Connect lub Monsieur Cuisine Smart to doskonale wiesz, że bez dobrej łopatki kuchennej ani rusz! Oczywiście, można korzystać z tej dołączonej do zestawu. Jednak tylko użytkownicy wiedzą, jak bardzo potrafi być ona czasem nieporęczna ze względu na swoje rozmiary. Czasem lepiej sprawdzi się mniejszy odpowiednik, a taki właśnie zaraz trafi do sklepów stacjonarnych Lidl.

Cena: 19,99 zł

Wylewka lub łopatka obrotowa

Wylewka oraz łopatka obrotowa sprawdzą się idealnie do przygotowywania ciasta na przykład na naleśniki. Jak podaje producent Monsieur Cuisine, akcesoria są żaroodporne do 180°C. Warto także zwrócić uwagę, że są przystosowane do mycia w zmywarce, co może mieć znaczenie dla tych, którzy takową posiadają.

Cena: 19,99 zł przejdź do sklepu

Książki kucharskie

Do oferty trafi sześć książek kucharskich z przepisami przygotowanymi specjalnie dla robotów wielofunkcyjnych Monsieur Cuisine Connect, Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Edition Plus. Tytuły, jakie znajdziemy w Lidlu:

  • Szybkie ciasta
  • Chleby, bułki, bułeczki
  • Przepisy All in One
  • Low carb
  • Szybka kuchnia rodzinna
  • Potrawy wegetariańskie

Cena za 1 książkę: 19,99 zł przejdź do sklepu

Tajna akcja promocyjna

Tak jak wspominałam, wymienione wyżej akcesoria do robota Monsieur Cuisine naprawdę warto kupić. Oczywiście nie tylko ze względu na to, że przydadzą się one podczas gotowania, ale także dlatego, że ich cena jest wyjątkowo dobra. Aż dziw mnie bierze, że przedstawiciele sieci sklepów Lidl się tym nie chwalą!

Już sam fakt, że w czwartek 16 marca do sklepów stacjonarnych Lidl trafi robot Monsieur Cuisine Smart z ceną przecenioną o 300 zł to niezła gratka. Mimo wszystko przedstawiciele sieci Lidl na tym nie poprzestali i zdecydowali się wprowadzić liczne akcesoria do robotów wielofunkcyjnych. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że ceny wszystkich produktów biorących udział w akcji zostaną przecenione – a o tym wie niewielu!

Analiza cen

Według naszej analizy, ceny pokazane na stronie przedstawiającej akcję promocyjną rozpoczynającą się od 16 marca i trwającą do 18 marca są niższe niż te, które możemy znaleźć na stronie internetowej Lidla. Na początek weźmy na tapet nasadkę tnącą marki Silvercrest. Okazuje się, że w stałej ofercie to akcesorium kosztuje 169 zł, podczas gdy od czwartku w sklepach Lidl będzie ono dostępne w cenie 159 zł.

Cena za nakładkę tnącą w sklepie internetowym

Tak jak widać na załączonym zdjęciu, cena jest o 10 zł wyższa niż ta podana w gazetce Lidla przedstawiciele sieci. Jest to równoznaczne z tym, że kwota jest promocyjna. W końcu normalnie można tę nakładkę kupić drożej, oczywiście gdy jest dostępna w sprzedaży.

Cena za nakładkę, która widnieje w gazetce Lidla

Nie jest to jednak odosobniony przypadek. Następne akcesoria także posiadają zupełnie inną cenę w sklepie internetowym Lidl, a inną w gazetce promującej.

Podobnie sprawa ma się z książkami kucharskimi. Jeszcze do niedawna za jedną sztukę trzeba było zapłacić 29,99 zł w sklepie internetowym Lidl. Dowód na to przedstawiliśmy na zdjęciu poniżej.

Tymczasem w najnowszej gazetce Lidla czytamy, że od 16 marca w sklepach stacjonarnych za jedną książkę kucharską przyjdzie nam zapłacić dziesięć złotych taniej, dokładnie 19,99 zł.

W takim przypadku rabat wynosiłby prawie jedną trzecią ceny regularnej zaprezentowanej na stronie internetowej. Czyż nie jest to promocja? Na pewno jest to spora oszczędność!

Podsumowanie

Najbliższy czwartek to idealny dzień, żeby wybrać się na zakupy do Lidla. Tego dnia możemy nie tylko wyłapać wielofunkcyjnego robota Monsieur Cuisine Smart w naprawdę świetnej cenie, ale także dedykowane akcesoria. Dlatego, jeżeli miałeś w planie zakup robota, to koniecznie skieruj swoje kroki do placówek stacjonarnych Lidl. W najbliższym czasie nie będzie lepszego momentu na zakup wymienionych rzeczy.

Aktualizacja 17.03.2023 r.

Już od wczoraj, w sklepach stacjonarnych Lidl znajdziemy tanie akcesoria oraz urządzenie Monsieur Cuisine Smart w promocji. Nie ma co zwlekać, jeżeli jesteśmy zdecydowani na zakup, to warto wybrać się do naszej ulubionej placówki już dziś. Ogólnie rzecz biorąc, promocja ma trwać aż do soboty 18 marca. Później to już będzie zależeć od szczęścia, czy dane produkty znajdziemy jeszcze w Lidlu. Jesteś ciekaw, czy Monsieur Cuisine będzie droższy w 2023 roku? Zapraszam Cię do przeczytania mojego artykułu na ten temat.

Monsieur Cuisine – czy będzie droższy w 2023 roku w Lidlu?

Aktualizacja 20.03.2023 r.

Akcja promocyjna wprowadzająca Monsieur Cuisine akcesoria dobiegła już końca. Zakończyła się ona w sobotę 18 marca wieczorem, wraz z zamknięciem sklepów stacjonarnych. Nie oznacza to jednak, że wszystkie produkty zniknęły. Jest jednak jeszcze szansa, że nie wszędzie zostały wyprzedane. Warto tutaj zauważyć, że ceny zaproponowane przez przedstawicieli sieci sklepów Lidl nie były określone jako promocyjne. W związku z tym, jeżeli jeszcze znajdziesz jakieś akcesorium, to nadal kupisz je dużo taniej niż w sklepie internetowym Lidl.