PhoneJoy Play – gamepad’y do telefonu

Phonejoy PlayGra w niektóre produkcje gamingowe zmodyfikowane pod telefony może przysparzać problemów z precyzyjnym sterowaniem. Natomiast mobilne konsole to dodatkowy bagaż i oczywiście koszty. Firma PhoneJoy Solutions America, Inc. z Honk Kong’u przedstawiła kolejny pomysł na sprawienie aby grało się przyjemniej.

Urządzenie umożliwia właścicielowi obsługę gier na telefonie oraz zmianę telefonu w gamepada do konsoli.

Phonejoy Play

Phonejoy PlayPhoneJoy Play to urządzenie składające się z dwóch elementów zaopatrzonych w klawisze funkcyjne oraz rozsuwanej szyny łączącej. Aby umieścić telefon należny rozsunąć pady i umieścić telefon między nimi po czym zsunąć je tak aby zabezpieczyć telefon przed wypadnięciem. W stanie złożenia gadget bez problemu mieści się do kieszeni.

 

Phonejoy PlayParametry:

 • Zamknięty: 102 mm (szerokość) * 87mm (wysokość) * 37 mm (głębokość)
 • Maksymalnie rozsunięty: 255 mm (szerokość) * 87 mm (wysokość) * 37 mm (głębokość)
 • Waga: około 250g

Urządzenie będzie kompatybilne z oprogramowaniem iPhona oraz iPada, poza tym z systemami Android i komputerów klasy PC.

PhoneJoy Play wyposażony został w:

phonejoy_9

 • 14 klawiszy funkcyjnych,
 • 2 analogowe tigery,
 • 3 diody LED,
 • bezprzewodowy odbiornik pozwalający na obsługę z odległości do 9m,
 • baterie wytrzymującą prace do 20h,
 • Bluetooth 3.0,
 • Stację dokującą do telefonów o max szerokości: 153mm, głębokości(grubości): 14mm.
 • modułami: HID Gamepad, HID Kalawiatura, iCade, Emulator Myszy.

Phonejoy PlayProjekt pozwala już na obsługę około 300 gier dostępnych na Androida i iOS. Współpracuje z emulatorami Androida pozwalającymi na obsługę: Playstation 1, Nintendo 64, Sega Genesis, Gameboy, GBA, GBC, SNES, NES, Atari 2600, MSX, PCEngine i wielu innych. Listę wszystkich gier do których kompatybilny jest PhoneJoy Play można znaleźć na stronie producenta.

Phonejoy Play

Phonejoy PlayProdukt dostępny jest w kolorach: białym (czarne przyciski), czarnym, zielonym bądź czarno-zielonym. Do zestawu dołączany jest kabel micro USB  oraz instrukcja. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia adapterów audio i Apple’owskiego 30 piniowego wtyku ładowarki, pudełka , podstawki do urządzeń mobilnych, bluzek oraz kartonowych małpek do składania bądź naklejek.

Phonejoy PlayPhonejoy Play

 

 

 

 

 

 

źródło: phonejoy.us

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.