niedziela, 23 czerwca

Co warto kupić podczas Amazon Prime Day? Ten odkurzacz pionowy PHILIPS 8000 XC8045/01 na pewno! Co to, po co, za ile – sprawdzam!

Marzy ci się odkurzacz pionowy? Lepszej okazji na zakup może nie być. Markowy sprzęt jest teraz bowiem mocno przeceniony, a to wszystko dzięki trwającej akcji promocyjnej Amazon Prime Day. Chcesz poznać szczegóły? Już wszystko wyjaśniam.

Odkurzacz pionowy – czy ma sens?

Sprzątanie domu to obowiązek, który zwykle pochłania wiele czasu i wysiłku. Jeśli można sobie to ułatwić, to warto z tej opcji skorzystać. Jednym ze sposobów na łatwe i szybkie sprzątanie jest odkurzacz pionowy. Oto kilka powodów, dla których moim zdaniem warto rozważyć zakup odkurzacza pionowego.

  1. Wygoda użytkowania. Odkurzaczem pionowym łatwo się manewruje, a sprzątanie nie wymaga od użytkownika dużego wysiłku. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz swobodnie poruszać się po całym domu.
  2. Wielofunkcyjność. Odkurzacze pionowe nie tylko skutecznie odkurzają podłogi, ale często posiadają również funkcję odkurzacza ręcznego. To oznacza, że możesz łatwo odłączyć górną część odkurzacza i używać go jako przenośnego odkurzacza do odkurzania mebli, tapicerki czy samochodu. Dzięki temu zyskujesz jedno urządzenie, które radzi sobie zarówno z dużymi powierzchniami, jak i mniejszymi obszarami.
  3. Skuteczność odkurzania. Odkurzacze pionowe często mają mocne silniki oraz wysoką siłę ssania. Są wyposażane w akcesoria takie, jak elektroszczotki czy rury łamane. Niezależnie od rodzaju powierzchni, odkurzacz pionowy powinien poradzić sobie z różnymi rodzajami podłóg, dywanów, płytek czy parkietów.
  4. Dla alergików i posiadaczy zwierząt. Takie odkurzacze mają wbudowane filtry, które skutecznie zatrzymują alergeny, pyłki i sierść zwierząt. To szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie lub mających zwierzęta w domu.
  5. Łatwość przechowywania. Odkurzacze pionowe zwykle zajmują mniej miejsca niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki naściennemu uchwytowi lub stojakowi można łatwo przechowywać urządzenie.

Odkurzacz PHILIPS 8000 XC8045/01 – czy warto?

PHILIPS 8000 XC8045/01 jest zasilany mocnym akumulatorem o napięciu 25.2 V. Oferuje maksymalny czas pracy wynoszący 70 minut. Dzięki temu możesz swobodnie odkurzać przez długi czas bez potrzeby częstego ładowania. Urządzenie wyposażono w pojemnik o pojemności 0,6 litra. Nie zapomniano też oczywiście o systemie filtracji.

Odkurzacz uzupełniono o funkcję odłączanego odkurzacza ręcznego, który umożliwia odkurzanie trudniej dostępnych miejsc. Elektroszczotka ma zapewniać skuteczne odkurzanie podłóg, a regulacja mocy ssania pozwala dostosować tryb sprzątania do rodzaju powierzchni. W zestawie znajdziesz też dyszę do sierści zwierzęcej. Podświetlenie szczotki diodami LED to kolejna funkcja, która ułatwia odkurzanie. PHILIPS 8000 XC8045/01 ma też wyświetlacz, który umożliwia monitorowanie stanu baterii i innych ustawień.

PHILIPS 8000 XC8045/01 kupisz na platformie sprzedażowej Amazon z rabatem w wysokości 29%. Cena promocyjna wynosi więc 1 354,31 zł zamiast 1 899,95 zł. Dla porównania, PHILIPS 8000 XC8045/01 w Media Expert można kupić za aż 2  199,99 zł.

A może warto kupić i odkurzacz pionowy, i robota sprzątającego? Moją opinię wyraziłam w tym artykule. Jeśli cię przekonam, koniecznie zerknij na tego iRobota w promocji.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.