Poczuj się jak profesjonalny barista – kup sobie ekspres De’Longhi z rabatem na Amazon Prime Day

Nie wyobrażasz sobie życia bez ekspresu do kawy? Tym sprzętem się zachwycisz. Wygląda jak z włoskiej kawiarni i do tego jest w promocji.

Dla wielu z nas poranna kawa stanowi nieodzowny rytuał, który dodaje energii i pozwala miło zacząć dzień. W poszukiwaniu doskonałego smaku i aromatu wielu amatorów kawy decyduje się na zakup ekspresu kolbowego. Te profesjonalne urządzenia umożliwiają przygotowanie wyjątkowo aromatycznych napojów kawowych. I to w zaciszu własnego domu. Wiele modeli pozwala przygotować nie tylko aromatyczne espresso, ale i kawy mleczne – np. delikatne cappuccino.

Ekspres De’Longhi La Specialista EC9355.BM

De’Longhi La Specialista EC9355.BM to niezwykle elegancki ekspres do kawy, który zapewnia nie tylko doskonałe napoje kawowe, ale również możliwość ich personalizacji. W urządzeniu zastosowano innowacyjną technologię Sensor Grinding, która ma gwarantować równomierne mielenie ziaren. Można dostosować stopień zmielenia, objętość filiżanki oraz temperaturę parzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest Smart Tamping Station – funkcja, która zapewnia stały nacisk i równomierny poziom ubicia zmielonej kawy.

ekspres de longhi

Dynamiczne parzenie wstępne to kolejna funkcja, która ma dostarczyć ci doskonały produkt końcowy. Jej zadaniem jest dostosowanie naparu do ustawienia poziomu mielenia ziaren. Ma to umożliwić uzyskanie optymalnej ekstrakcji smaku i aromatu. Spienianie mleka jest możliwe dzięki dyszy spieniającej MyLatte Art. Producent przekonuje, iż pozwala ona uzyskać jedwabiście gładką mikropiankę, idealną do sztuki zdobienia kawy – latte art. Dzięki przyciskowi Moje Menu, możesz zaprogramować i zapisywać swoje ulubione przepisy, dostosowując każdy napój kawowy do swoich upodobań.

De’Longhi La Specialista EC9355.BM wyróżnia się też unikalnym wzornictwem, inspirowanym tradycyjnymi, profesjonalnymi ekspresami do kawy. Design kojarzy się z porankiem we włoskiej kawiarni. Urządzenie będzie doskonale wyglądać w każdej kuchni.

Urządzenie kupisz na platformie sprzedażowej Amazon jeszcze tylko dziś za 2 564,05 zł. Dla porównania, w RTV Euro AGD ten sam model kosztuje 2 699 zł. Natomiast w sklepie producenta jest on natomiast dostępny za aż 3 749 zł. Wniosek? Oferta Amazon to prawdziwa okazja cenowa. Ale pamiętaj – jeszcze tylko dziś!

Sprawdź też koniecznie okazję na szczoteczki elektryczne Oral-B w ramach Amazon Prime Day!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.