poniedziałek, 20 maja

Interesują Cię sprzęty AGD marki Electrolux? Znaleźliśmy w ramach promocji Amazon Prime Day ciekawe oferty w atrakcyjnej cenie.

Artykuły gospodarstwa domowego ułatwiają nam codzienność. To z ich pomocą przygotujemy smaczny obiad lub wysprzątamy mieszkanie. Decydując się na ich zakup często poszukujemy sprzętów sprawdzonych marek, takich jak Electrolux. Promocja Amazon Prime Day trwa do dziś. Jeśli więc poszukujesz sprzętów Electrolux warto się więc pospieszyć.

Przeczytaj także: iRobot w promocji na Amazon Prime Day? Ten model jest w dobrej cenie

Robot kuchenny EKM5540 Electrolux

Robot kuchenny EKM5540 Electrolux o mocy 1200 W to pomocnik w wielu pracach kuchennych. Wyposażony jest w dużą moc i możliwość regulacji obrotów – istnieje możliwość wyboru jednego z 10 ustawień. Dodatkowo można włączyć tryb pulsacyjny. Dzięki temu możemy ubić zarówno śmietanę przygotowując lody jak i przygotować ciasto na chleb. Warto wiedzieć, że ciasto, które potrzebuje wyrosnąć, można pozostawić w misie i przykryć pokrywą. Niecodziennym rozwiązaniem, ale za to praktycznym, jakie tu zastosowano jest możliwość włączenia oświetlenia lampką LED nad misą.

W zestawie: ubijaczka, silikonowa łyżka, trzepaczka, hak do ciasta, osłona przeciw zachlapaniu, pokrywa do wyrastania ciasta oraz dwie misy. Co ciekawe zestaw ten można powiększyć o szatkownicę do warzyw oraz maszynkę do mielenia mięsa. To, co przyciągnęło moją uwagę to opinie innych użytkowników. Robot ten posiada w tej chwili 548 opinii, z czego ocenę maksymalną, aż 5 gwiazdek otrzymało od zdecydowanej większości – 67% klientów.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Blokada bezpieczeństwa, Oświetlenie LED misy
 • Wymiary: 21 x 37 x 36 cm
 • Materiał: metal, Ostrza – stal nierdzewna
 • Liczba biegów: 10
 • Pojemność: 4,8 l

Cena: 1299,99 zł Cena: 1005,99 zł Przejdź do sklepu

Blender kielichowy z technologią pochylenia E7TB1-4GB Electrolux

Blender kielichowy z technologią pochylenia ma moc 900 W. Wyposażony jest w trzy prędkości oraz tryb pulsacyjny, dzięki czemu z łatwością zmiksujesz zarówno owoce na koktajl jak i lód. Kielich blendera pochylony jest o 10o, co wraz z funkcją PowerTilit zapewnia niższą temperaturę blendowania oraz zachowanie koloru i właściwości odżywczych. W zestawie: Bidon 0,5 l, Blender Explore 7 1,5 l oraz  filtr do klarowania soków.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Miksowanie, Kruszenie lodu lub mrożonych owoców, Przygotowywanie zup i koktajli smoothie
 • Pojemność dzbanka: 1,5 l
 • Wymiary: 25 x 28,5 x 43,5 cm
 • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Cena: 662,42 zł Cena: 619,99 zł Przejdź do sklepu

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-404GY

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 według producenta usuwa 99,9% drobnoustrojów oraz 99,5% cząsteczek pyłów zawieszonych PM 2,5. Przeznaczony jest do powierzchni do 92 m2. Dzięki pięciostopniowej filtracji – filtry wstępny, weglowy, Hepa, antybakteryjny i antywirusowy – skutecznie eliminuje z powietrza bakterie, wirusy, alergeny oraz cząsteczki smogu. Technologia PureSense stale monitoruje stan powietrza i włącza szybszy tryb pracy w razie wykrycia zwiększonego poziomu zanieczyszczeń. Co ciekawe urządzeniem tym można sterować wybierając odpowiednie przyciski na panelu dotykowym lub za pomocą aplikacji Electrolux Wellbeing.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 31,5 x 31,5 x 56,5 cm
 • Waga: 7,9 kg
 • Typ filtrów: węglowy, HEPA
 • Poziom hałasu: 17 dB – 46 dB

Cena: 1549,99 zł Cena: 1472,49 zł Przejdź do sklepu

Recenzja Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04: Filtrowanie powietrza i chłodząca bryza – test oczyszczacza Dyson

Frytkownica beztłuszowa Electrolux E6AF1-4ST Air Fryer

Frytkownica beztłuszowa Electrolux ma moc 1500 W oraz pojemność 3 l. Posiada osiem wbudowanych programów, które umożliwiają przygotowanie różnorodnych potraw. Przygotujesz różne rodzaje mięs, zapiekanki, frytki lub paluszki rybne. Krążące wewnątrz gorące powietrze równomiernie opieka danie. Dzięki temu można zminimalizować ilość użytego tłuszczu lub piec beztłuszczowo. Dodatkowo potrawa będzie z zewnątrz zarumieniona i chrupka oraz soczysta wewnątrz.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: smażenie, grillowanie, pieczenie, zapiekanie
 • Pojemność: 3 l
 • Materiał: stal nierdzewna
 • Moc: 1500 W
 • Waga: 5 kg
 • Wymiary: 27 x 35,5 x 33 cm

Cena: 1299,99 zł Cena: 1005,99 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz frytkownicy beztłuszczowej? Przeczytaj także: Porównujemy frytkownice beztłuszczowe dostępne w ramach Amazon Prime Day.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.