poniedziałek, 27 maja

Marzy ci się iRobot? W promocji jest teraz jeden z modeli tego słynnego robota sprzątającego. Oto, co potrafi i za ile można go upolować.

Marka iRobot znana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych odkurzaczy automatycznych. To sprzęt, który – bez względu na rodzaj powierzchni (dywany, panele, kafle czy wykładziny) ma skutecznie radzić sobie z ich gruntownym odkurzaniem. Co dokładnie potrafi model, który upolujemy teraz w dobrej cenie na platformie sprzedażowej Amazon?

iRobot Roomba i1 – funkcje i możliwości

Niezależnie od tego, czy na podłodze znajduje się cienka warstwa kurzu, czy też duże zabrudzenia, wszechstronny system sprzątania Roomba i1, wyposażony w podwójne gumowe szczotki i dużą moc ssania skutecznie usuwa brud, zanieczyszczenia i sierść z każdego zakamarka. Dodatkowym udogodnieniem jest tu także szczotka do sprzątania przy krawędziach. Robot jest również wyposażony w zmywalny pojemnik na brud, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

Roomba i1, za sprawą technologii Reactive Sensor, unika zaklinowania. Dzięki inteligentnej nawigacji liniowej, Roomba i1 sprząta podłogi w równych rzędach, wykorzystując czujniki monitorowania danej powierzchni. Gdy robot musi przerwać pracę w celu ładowania akumulatora, wznowi ją dokładnie w tym samym miejscu, w którym skończył. Ma też zaawansowane czujniki Dirt Detect, które pozwalają mu intensyfikować sprzątanie w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Robot jest też wyposażony w ruchomą głowicę z 2 szczotkami głównymi, które mają idealnie przylegać do każdego podłoża. Dodatkowo, Roomba i1 współpracuje z urządzeniami Smart Home, jak Google Home i Amazon Alexa, dzięki czemu można sterować nią za pomocą poleceń głosowych. Możliwość programowania pracy i monitorowania statusu robota zapewnia aplikacja iRobot Home, która umożliwia zdalne sterowanie i śledzenie postępów sprzątania.

iRobot Roomba i1 jest dostępny na platformie sprzedażowej Amazon za 1 116,90 zł. Skusisz się?

Sprawdź też koniecznie promocję na szczoteczki elektryczne marki Oral-B!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.