Na popularnej platformie sprzedażowej trwa właśnie festiwal przecen – Amazon Prime Day! Co można upolować w dobrej cenie? Moją uwagę przykuły szczoteczki elektryczne marki Oral-B w promocji.

Planujesz kupić sobie szczoteczkę elektryczną? A może marzy ci się zmiana na nowszy model? Lepszej okazji może nie być! Właśnie trwa akcja rabatowa Amazon Prime Day, podczas której można upolować szczoteczki marki Oral-B w promocji. Co dokładnie warto kupić?

Szczoteczki Oral-B w promocji na Amazon Prime Day

Które modele szczoteczek Oral-B w promocji warto kupić? Oto produkty, które zwróciły moją uwagę.

Oral-B iO Seria 9

Oral-B iO Seria 9 to zaawansowana szczoteczka do zębów. Oferuje delikatne szczotkowanie. Ma funkcję monitorowania zębów 3D, 7 trybów szczotkowania, inteligentny czujnik siły nacisku oraz ładowarkę magnetyczną. Zestaw zawiera szczoteczkę iO9 z końcówką, etui podróżne z funkcją ładowania, ładowarkę, uchwyt na końcówki wymienne i kosmetyczkę.

Oral-B iO Seria 9 jest dostępna tutaj i kosztuje 1 203,10 zł.

Oral-B iO Seria 8

Oral-B iO Seria 8 to szczoteczka do zębów z technologią magnetyczną. Ma 6 inteligentnych trybów pracy, funkcję monitorowania zębów 3D, kolorowy wyświetlacz interaktywny oraz inteligentny czujnik siły nacisku. W zestawie są 2 szczoteczki, etui podróżne, ładowarka i uchwyt na końcówki wymienne.

Oral-B iO Seria 8 jest dostępna tutaj i kosztuje 1 261,40 zł.

Oral-B iO Seria 7

Oral-B iO Seria 7 to szczoteczka elektryczna z technologią magnetyczną, zapewniająca profesjonalne szczotkowanie zębów. Ma inteligentny czujnik siły nacisku, który sygnalizuje intensywność szczotkowania kolorem czerwonym, białym lub zielonym, a także interaktywny wyświetlacz i 5 różnych trybów szczotkowania.

Oral-B iO Seria 7 jest dostępna tutaj i kosztuje 690,15 zł.

Oral-B iO Seria 6

Oral-B iO Seria 6 to zaawansowana szczoteczka elektryczna z technologią magnetyczną. Ma inteligentny czujnik siły nacisku i 5 różnych trybów szczotkowania. Na interaktywnym wyświetlaczu prezentowane są istotne dane, takie jak informacje o trybie szczotkowania i przypomnienie o wymianie końcówki.

Oral-B iO Seria 6 jest dostępna tutaj i kosztuje 567,35 zł.

Oral-B PRO 3

Ta szczoteczka do zębów ma czujnik siły nacisku, który ostrzega przed zbyt mocnym szczotkowaniem. Do dyspozycji użytkownika są 3 tryby szczotkowania. Ma 2-minutowy timer oraz akumulator litowo-jonowy, który po jednym naładowaniu pozwala na ponad 2 tygodnie regularnego użytkowania.

Oral-B PRO 3 jest dostępna tutaj i kosztuje 371,30 zł.

Koniecznie sprawdź też, jakie czytniki Kindle są teraz w promocji na Amazon!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.