Kochasz wyprzedaże? Właśnie pojawiła się okazja, by taniej kupić sprzęty AGD marki Severin.

Rozpoczął się Amazon Prime Day, co oznacza, że można upolować ciekawe sprzęty różnych znanych marek. Akcja promocyjna trwa po raz drugi w Polsce i cieszy się dużym powodzeniem. Także i my przyglądamy się, co można ciekawego zgarnąć.

Aktualnie wśród wielu ofert wyprzedażowych pojawiła się także ta umożliwiająca zakup sprzętów AGD marki Severin. To niemieckie przedsiębiorstwo, które jest szeroko znane także na polskim rynku. Pośród produktów tej marki można wyszukać ekspresy do kawy, spieniacze do mleka, czajniki, tostery, kuchenki mikrofalowe, piecyki do opiekania potraw oraz wiele innych przydatnych sprzętów.

Sprawdź także: Amazon rzuca ekspres automatyczny Philips prawie 30% taniej!

Indukcyjny Spieniacz do mleka Severin 3586 Spuma 700

Indukcyjny spieniacz do mleka marki Severin ma pojemność 700 ml. Można w nim podgrzewać do 700 ml mleka i spieniać od 120 – 350 ml. Istnieje możliwość regulacji temperatury na pokrętle do 65°C. Służy do spieniania mleka na zimno i na ciepło. O tym w jakim trybie pracuje spieniacz informuje świecący pasek LED (niebieski – spienianie na zimno, czerwony – na ciepło). Ciekawe jest to, że dodając kawałki czekolady do mleka można degustować czekoladę na gorąco. Co istotne, wewnętrzny wkład można myć ręcznie lub w zmywarce.

Specyfikacja techniczna

 • Regulacja temperatury: 45°C – 65°C
 • Pojemność: 700 ml
 • Materiał: plastik, stal nierdzewna
 • Wymiary: 18,5 x 15,8 x 27,5 cm

Cena: 391,62 zł Cena: 369,49 zł Przejdź do sklepu

Ekspres do kawy Severin Ka 4810

Ekspres do kawy Severin Ka 4810 wyposażony jest w młynek żarnowy, w którym można dostosować stopnień zmielenia ziaren do swoich preferencji. Warto zwrócić uwagę, że wbudowany młynek nie jest częstym rozwiązaniem w ekspresach przelewowych. Urządzenie korzysta z filtru wielorazowego, można go dodatkowo uzupełnić filtrem papierowym. Na panelu sterującym można wybrać odpowiednie regulacje, by kawa smakowała najlepiej. Ponadto można ustawić timer. Kiedy podejdziemy o wyznaczonym czasie do ekspresu, na przykład rano po przebudzeniu, gorący napar będzie już czekał.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Regulacja stopnia mielenia, Regulacja ilości kawy, Funkcja automatycznego wyłączania, Wyświetlacz LCD z funkcją timera
 • Pojemność dzbanka: 1,4 l
 • Wymiary: 22,5 x 26 x 43,5 cm
 • Pojemność dzbanka: 1,25 l
 • Materiał: plastik, szkło hartowane, stal nierdzewna

Cena: 593,00 zł Cena: 498,99 zł Przejdź do sklepu

Piec do pieczenia i tostów Severin TO 2058

Piec do pieczenia i tostów z funkcją obiegu powietrza o mocy 1800 W ma pojemność 42 l. Urządzenie posiada możliwość rozmrażania i grillowania, co umożliwia także dołączony do zestawu kamień. W piecyku tym z łatwością upieczesz pizzę, zapiekankę czy frytki. Pod rusztem znajduje się taca na okruchy, która ułatwia utrzymanie pieca Severin TO 2058 w czystości. Pokrętłami można regulować grzanie góra/dół (4 stopnie), włączyć termoobieg lub grzanie z górnym rożnem obrotowym. Ponadto model ten wyposazony jest w timer do 120 minut, który na zakończenie pracy daje sygnał dźwiękowy.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 42 x 51,5 x 36,5 cm
 • Pojemność: 42 l
 • Moc: 1800 W
 • Materiał: stal stopowa
 • Waga: 10,4 kg

Cena: 719,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Piekarnik Severin TO 2073

Piekarnik Severin TO 2073 z termoobiegiem ma pojemność 60 litrów i moc 2200 W. Powierzchnia ścian wewnętrznych pokryta jest powłoką zapobiegającą przywieraniu, dzięki czemu łatwiej utrzymać czystość. Wewnątrz znajduje się lampka, umożliwiająca obserwowanie stanu upieczenia. Wśród dołączonych akcesoriów znajduje się między innymi obrotowy rożen, który umożliwia grillowanie kurczaka. Istnieje możliwość ustawienia timera, do 120 minut.

Pokrętłami można regulować zakres temperatur od 100°C do 230°C. Można także wybrać funkcję grzania góra/dół z termoobiegiem w różnych konfiguracjach. Warto wiedzieć, że blachy można włożyć do pieca na 4 poziomach. W zestawie: kamień do pizzy, ruszt, rożen, blacha, uchwyt oraz instrukcja obsługi.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 58,5 x 51,5 x 37,5 cm
 • Pojemność: 60 l
 • Moc: 2200 W
 • Materiał: stal nierdzewna
 • Waga: 17,5 kg

Cena: 968,32 zł Cena: 895,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.