Amazon Prime Day? Kup sobie szczoteczkę elektryczną Oral-B w promocji!

Na popularnej platformie sprzedażowej trwa właśnie festiwal przecen – Amazon Prime Day! Co można upolować w dobrej cenie? Moją uwagę przykuły szczoteczki elektryczne marki Oral-B w promocji.

Planujesz kupić sobie szczoteczkę elektryczną? A może marzy ci się zmiana na nowszy model? Lepszej okazji może nie być! Właśnie trwa akcja rabatowa Amazon Prime Day, podczas której można upolować szczoteczki marki Oral-B w promocji. Co dokładnie warto kupić?

Szczoteczki Oral-B w promocji na Amazon Prime Day

Które modele szczoteczek Oral-B w promocji warto kupić? Oto produkty, które zwróciły moją uwagę.

Oral-B iO Seria 9

Oral-B iO Seria 9 to zaawansowana szczoteczka do zębów. Oferuje delikatne szczotkowanie. Ma funkcję monitorowania zębów 3D, 7 trybów szczotkowania, inteligentny czujnik siły nacisku oraz ładowarkę magnetyczną. Zestaw zawiera szczoteczkę iO9 z końcówką, etui podróżne z funkcją ładowania, ładowarkę, uchwyt na końcówki wymienne i kosmetyczkę.

Oral-B iO Seria 9

Oral-B iO Seria 9 jest dostępna tutaj i kosztuje 1 203,10 zł.

Oral-B iO Seria 8

Oral-B iO Seria 8 to szczoteczka do zębów z technologią magnetyczną. Ma 6 inteligentnych trybów pracy, funkcję monitorowania zębów 3D, kolorowy wyświetlacz interaktywny oraz inteligentny czujnik siły nacisku. W zestawie są 2 szczoteczki, etui podróżne, ładowarka i uchwyt na końcówki wymienne.

Oral-B iO Seria 8

Oral-B iO Seria 8 jest dostępna tutaj i kosztuje 1 261,40 zł.

Oral-B iO Seria 7

Oral-B iO Seria 7 to szczoteczka elektryczna z technologią magnetyczną, zapewniająca profesjonalne szczotkowanie zębów. Ma inteligentny czujnik siły nacisku, który sygnalizuje intensywność szczotkowania kolorem czerwonym, białym lub zielonym, a także interaktywny wyświetlacz i 5 różnych trybów szczotkowania.

Oral-B iO Seria 7

Oral-B iO Seria 7 jest dostępna tutaj i kosztuje 690,15 zł.

Oral-B iO Seria 6

Oral-B iO Seria 6 to zaawansowana szczoteczka elektryczna z technologią magnetyczną. Ma inteligentny czujnik siły nacisku i 5 różnych trybów szczotkowania. Na interaktywnym wyświetlaczu prezentowane są istotne dane, takie jak informacje o trybie szczotkowania i przypomnienie o wymianie końcówki.

Oral-B iO Seria 6

Oral-B iO Seria 6 jest dostępna tutaj i kosztuje 567,35 zł.

Oral-B PRO 3

Ta szczoteczka do zębów ma czujnik siły nacisku, który ostrzega przed zbyt mocnym szczotkowaniem. Do dyspozycji użytkownika są 3 tryby szczotkowania. Ma 2-minutowy timer oraz akumulator litowo-jonowy, który po jednym naładowaniu pozwala na ponad 2 tygodnie regularnego użytkowania.

Oral-B PRO 3

Oral-B PRO 3 jest dostępna tutaj i kosztuje 371,30 zł.

Koniecznie sprawdź też, jakie czytniki Kindle są teraz w promocji na Amazon!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.