Amazon rzuca ekspres automatyczny Philips prawie 30% taniej!

Amazon Prime to istna kopalnia okazji. Tym razem natknęłam się na ekspres ciśnieniowy znanej marki. Cena jest atrakcyjna, a ta promocja to nie ściema.

W poszukiwaniu promocji na elektronikę w ramach 2-dniowej akcji rabatowej Amazon Prime Days, przeglądam różne kategorie sprzętów do użytku domowego. Tym razem natknęłam się na automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy marki Philips w cenie, która naprawdę zachęca do zakupu. Co potrafi ten sprzęt?

Philips EP2220/10 – funkcje i możliwości

Philips EP2220/10 to popularny ekspres ciśnieniowy do parzenia zarówno kawy czarnej, jak i mlecznej. Jest to w pełni automatyczne urządzenie. Jedną z jego kluczowych cech jest wbudowany ceramiczny młynek żarnowy z 12-stopniową regulacją. Urządzenie posiada prosty interfejs, z czytelnym wyświetlaczem LCD i intuicyjnymi przyciskami. Za pomocą kilku prostych kroków można wybrać preferowany napój kawowy. Ekspres ma również funkcję Moja Kawa, czyli możliwość regulacji ilości kawy oraz temperatury, co pozwala dostosować napój do własnych upodobań. Urządzenie wyposażono także w automatyczny spieniacz do mleka.

Philips EP2220/10

Philips EP2220/10 jest wyposażony w filtr AquaClean, który eliminuje konieczność częstego odkamieniania ekspresu, co ułatwia jego utrzymanie w czystości i w efekcie – zapewnia lepszą jakość kawy. Co ważne, blok zaparzający w tym modelu można całkowicie zdemontować, by dokładnie go wyczyścić. Ponadto, ma system Aroma Extract, którego zadaniem jest zapewnianie optymalnej równowagi pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu.

Philips EP2220/10 na Amazon kosztuje 1 444,99 zł, jednak klienci posiadający subskrypcję Amazon Prime dziś mogą kupić go za jedynie 1 049,99 zł. Rabat wynosi więc 27%. Dla porównania, na stronie producenta ekspres ten kosztuje dokładnie 1 485 zł, a sugerowana cena detaliczna to aż 1 979 zł. Wszystko wskazuje więc na to, że propozycja popularnej platformy sprzedażowej naprawdę jest godna rozważenia.

Koniecznie sprawdź też promocje na czytniki Kindle!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.