Czy to możliwe, żeby kupić beztłuszczową frytkownicę za 50 zł? Właśnie taką ofertę wyszukałam w sklepie Amazon.

Frytkownice beztłuszczowe zdobyły swoją popularność i przewagę nad olejowymi urządzeniami wśród wielu klientów. Dlaczego? Ponieważ opiekanie gorącym powietrzem powoduje przede wszystkim, że przygotowywane danie nie nasiąka tłuszczem. Po drugie jedzenie z zewnątrz jest apetycznie chrupiące, natomiast wewnątrz zachowuje swą soczystość. Tak przygotowywane potrawy są zdecydowanie zdrowsze i mniej kaloryczne, niż te, które zostały opieczone w porcji gorącego tłuszczu.

Beztłuszczowa frytkownica za 50 zł?

To co wzbudziło mój niepokój i myślę, że uzasadnione podejrzenia, to brak jakichkolwiek informacji o marce TFQQ. Jedyne, co można znaleźć przeszukując kolejne strony, to właśnie ta oferta z Amazon. Drugie podejrzenie padło na cenę… hm, beztłuszczowa frytkownica za 50 zł? Sprzedałam ten temat znajomym i już po chwili dowiedziałam się, że jeden z nich postanowił zaryzykować i wydać ową kwotę. Będę więc informować, jak finalnie rozwiązała się ta zagadka.

Poszukujesz informacji jak działa frytkownica beztłuszczowa? Z tego tekstu dowiesz się jak działa to urządzenie oraz czy na pewno smażenie powietrzem jest zdrowszą alternatywą dla olejowych.

Frytkownica powietrzna TF69 marki TFQQ

Frytkownica beztłuszczowa o mocy 2200 W marki TFQQ ma możliwość ustawienia funkcji prażenia, smażenia na patelni oraz smażenia powietrzem. Posiada także regulację temperatury w zakresie od 80°C – 230°C. Dzięki temu, możemy dobrać odpowiednią do różnych potraw, na przykład do ryby, krewetek, zapiekanki czy porcji mięsa. Ponadto na zegarze można wybrać czas opiekanej potrawy do 60 minut.

Frytkownica powietrzna TF69 wyposażona jest w przezroczystą pokrywę, przez którą możemy ocenić stopnień wypieczenia potrawy, bez konieczności otwierania urządzenia. Ma pojemność ośmiu litrów, dzięki czemu zmieści się w niej danie – jak podaje producent – dla 3 do 7 osób.

Urządzenie sprzedawane jest wraz z zestawem akcesoriów, które umożliwią przygotowanie różnych dań. Co istotne, wewnątrz frytkownicy znajduje się bęben, który można obracać o 360°. W zestawie otrzymujesz: obrotowe szaszłyki do kebaba, widelec do rożna, patelnia do pizzy i steków, mikser do smażenia orzechów, uchwyt zwalniający oraz koszyk do przygotowywania mniejszych porcji. Warto dodać, że akcesoria te są pokryte powłoką nieprzywierającą i można je myć w zmywarce.

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność: 8 l
  • Regulacja temperatury: 80°C – 230°C
  • ‎Poziom hałasu: 38 dB
  • ‎Wymiary: 37 x 30 x 30 cm
  • Waga: 6,29 kg

Cena: 50 zł Przejdź do sklepu

Zainteresował cię temat frytkownic beztłuszczowych? Sprawdź, co pisaliśmy na ten temat w rankingu najlepszych frytkownic beztłuszczowych – topowe modele do 200, 300, 400 i 500 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.