Amazon Prime Day: ten odkurzacz bezprzewodowy znanej marki to okazja warta upolowania

Co warto kupić podczas Amazon Prime Day? Ten odkurzacz pionowy PHILIPS 8000 XC8045/01 na pewno! Co to, po co, za ile – sprawdzam!

Marzy ci się odkurzacz pionowy? Lepszej okazji na zakup może nie być. Markowy sprzęt jest teraz bowiem mocno przeceniony, a to wszystko dzięki trwającej akcji promocyjnej Amazon Prime Day. Chcesz poznać szczegóły? Już wszystko wyjaśniam.

Odkurzacz pionowy – czy ma sens?

Sprzątanie domu to obowiązek, który zwykle pochłania wiele czasu i wysiłku. Jeśli można sobie to ułatwić, to warto z tej opcji skorzystać. Jednym ze sposobów na łatwe i szybkie sprzątanie jest odkurzacz pionowy. Oto kilka powodów, dla których moim zdaniem warto rozważyć zakup odkurzacza pionowego.

  1. Wygoda użytkowania. Odkurzaczem pionowym łatwo się manewruje, a sprzątanie nie wymaga od użytkownika dużego wysiłku. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz swobodnie poruszać się po całym domu.
  2. Wielofunkcyjność. Odkurzacze pionowe nie tylko skutecznie odkurzają podłogi, ale często posiadają również funkcję odkurzacza ręcznego. To oznacza, że możesz łatwo odłączyć górną część odkurzacza i używać go jako przenośnego odkurzacza do odkurzania mebli, tapicerki czy samochodu. Dzięki temu zyskujesz jedno urządzenie, które radzi sobie zarówno z dużymi powierzchniami, jak i mniejszymi obszarami.
  3. Skuteczność odkurzania. Odkurzacze pionowe często mają mocne silniki oraz wysoką siłę ssania. Są wyposażane w akcesoria takie, jak elektroszczotki czy rury łamane. Niezależnie od rodzaju powierzchni, odkurzacz pionowy powinien poradzić sobie z różnymi rodzajami podłóg, dywanów, płytek czy parkietów.
  4. Dla alergików i posiadaczy zwierząt. Takie odkurzacze mają wbudowane filtry, które skutecznie zatrzymują alergeny, pyłki i sierść zwierząt. To szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie lub mających zwierzęta w domu.
  5. Łatwość przechowywania. Odkurzacze pionowe zwykle zajmują mniej miejsca niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki naściennemu uchwytowi lub stojakowi można łatwo przechowywać urządzenie.

Odkurzacz PHILIPS 8000 XC8045/01 – czy warto?

PHILIPS 8000 XC8045/01 jest zasilany mocnym akumulatorem o napięciu 25.2 V. Oferuje maksymalny czas pracy wynoszący 70 minut. Dzięki temu możesz swobodnie odkurzać przez długi czas bez potrzeby częstego ładowania. Urządzenie wyposażono w pojemnik o pojemności 0,6 litra. Nie zapomniano też oczywiście o systemie filtracji.

odkurzacz pionowy philips

Odkurzacz uzupełniono o funkcję odłączanego odkurzacza ręcznego, który umożliwia odkurzanie trudniej dostępnych miejsc. Elektroszczotka ma zapewniać skuteczne odkurzanie podłóg, a regulacja mocy ssania pozwala dostosować tryb sprzątania do rodzaju powierzchni. W zestawie znajdziesz też dyszę do sierści zwierzęcej. Podświetlenie szczotki diodami LED to kolejna funkcja, która ułatwia odkurzanie. PHILIPS 8000 XC8045/01 ma też wyświetlacz, który umożliwia monitorowanie stanu baterii i innych ustawień.

PHILIPS 8000 XC8045/01 kupisz na platformie sprzedażowej Amazon z rabatem w wysokości 29%. Cena promocyjna wynosi więc 1 354,31 zł zamiast 1 899,95 zł. Dla porównania, PHILIPS 8000 XC8045/01 w Media Expert można kupić za aż 2  199,99 zł.

A może warto kupić i odkurzacz pionowy, i robota sprzątającego? Moją opinię wyraziłam w tym artykule. Jeśli cię przekonam, koniecznie zerknij na tego iRobota w promocji.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.