Kawa z ekspresu w domu niczym od baristy? Tak, z tym ekspresem kolbowym to możliwe

Marzy Ci się espresso aromatyczne, z gęstą cremą na powierzchni? Akurat teraz ciśnieniowy ekspres DeLonghi jest w promocji, więc pozwól sobie spełnić te marzenia.

kawa, ekspres do kawy filiżanka espresso kawa mała czarna

Ekspres ciśnieniowy za pomocą pompy wytwarza takie ciśnienie, które umożliwia parzenie espresso. Jest to gęsty ekstrakt składający się z tego, co najlepsze w kawie, wyciągnięte do wody i następnie przeniesione do Twojej filiżanki w postaci małej czarnej. Na jego powierzchni tworzy się gęsta orzechowa crema. Czy taki opis kawy brzmi dla Ciebie kusząco? To się dobrze składa, bo znalazłam ciekawą promocję na ekspres kolbowy, dzięki któremu przygotujesz właśnie taki, idealny napój.

Przedstawiciele sklepów Media Ekspert przygotowali ofertę, gdzie możemy znaleźć Ekspres DeLonghi La Specialista Prestigio EC9355.M. Aktualnie urządzenie znajduje się w promocji i możesz je kupić o 400 zł taniej. Niestety nie ma informacji do kiedy trwa ta promocja, więc warto korzystać, póki jest.

Jesteś miłośnikiem espresso i szukasz więcej informacji na ten temat? Zachęcamy do lektury tekstu. Poszukujesz ekspresu automatycznego? Zapoznaj się z tym artykułem.

Ekspres DeLonghi La Specialista Prestigio EC9355.M

Kolbowy ekspres DeLonghi daje szansę na zaparzenie wyjątkowej kawy. Urządzenie posiada młynek żarnowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren, ale możesz także użyć wcześniej zmielonej. Wystarczy, że nasypiesz ulubionej zmielonej kawy do kolby ekspresu, ubijesz ją i zamocujesz w odpowiedniej pozycji. Już po chwili w Twojej filiżance pojawią się pierwsze krople ekstraktu, a na powierzchni espresso pojawi się gęsta pianka. Istnieje możliwość regulowania mocy, temperatury naparu oraz ilości kawy, które możesz zapisać w pamięci urządzenia Moje Menu. Ekspres wyposażony jest w dyszę spieniającą mleko, dzięki czemu możesz przygotowywać mleczne napoje.

Ekspres DeLonghi La Specialista Prestigio EC9355.M

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Moja Kawa, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Możliwość wyboru temperatury kawy, Spienianie mleka, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik konieczności odkamieniania
  • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2 l
  • wymiary: 37 x 38 x 44,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3699,00 zł Cena: 3299,00 zł Przejdź do sklepu