Szukasz ekspresu, który umożliwi Ci zaparzenie pełnego dzbanka kawy? Mamy dla Ciebie energooszczędny ekspres przelewowy wykonany z bioplastiku.

kawa, espresso

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, z czego wykonane są przedmioty, które kupujemy do swojego domu. Chcemy żyć zdrowo i poszukujemy ekologicznych rozwiązań. Jedną z takich propozycji jest ekspres przelewowy Philips Eco Conscious HD5120/00 wykonany z bioplastiku. Jest to tworzywo stworzone w 100% z naturalnych składników, które, choć wygląda jak plastik, jest materiałem ekologicznym. Urządzenie znajduje się aktualnie w promocji w sklepie Media Expert i można go kupić aż o 60 zł taniej od ceny podstawowej.

Ekspres przelewowy, czyli co?

Kawa z przelewowego ekspresu jest aromatyczna i klarowna. Parzona jest w sposób grawitacyjny – spływająca woda przepływa pomiędzy zmielonymi ziarnami, zabierając ze sobą cały smak, którym potem będziemy się cieszyć, pijąc napar. Wielką zaletą ekspresów przelewowych jest fakt, że jednorazowo można przygotować większą porcję w dzbanku, co świetnie się sprawdzi na spotkaniach rodzinnych lub w miejscu pracy.

Szukasz więcej informacji o przelewowych ekspresach? Przeczytaj ten artykuł. Jeżeli interesuje Cię temat ekspresów i poszukujesz najlepszego ekspresu dla siebie zachęcam Cię do przeczytania tego Poradnika.

Ekspres Philips Eco Conscious HD5120/00

Przelewowy ekspres marki Philips umożliwia zaparzenie ulubionej kawy jednorazowo w większej ilości w dzbanku. Dzięki temu nie musisz się odrywać od swoich obowiązków, a kawę zawsze będziesz miał pod ręką. Wbudowana płyta grzejna gwarantuje przez długi czas utrzymanie odpowiedniej temperatury naparu. Funkcja blokada kapania umożliwia wyjęcie dzbanka w trakcie procesu parzenia kawy, bez jej rozlewania. Całe urządzenie zostało wykonane z bioplastiku oraz wyposażone jest w funkcję automatycznego wyłączania, co czyni go ekologicznym i energooszczędnym.

Ekspres Philips Eco Conscious HD5120/00

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Wskaźnik poziomu wody, Schowek na przewód, Automatyczne wyłączanie, Blokada kapania
  • Wymiary: 34 x 17 x 35 cm
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,2 l
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 359,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

One reply on “Szukasz energooszczędnego eko ekspresu? Znaleźliśmy taki!”

Comments are closed.