Marzy Ci się espresso aromatyczne, z gęstą cremą na powierzchni? Akurat teraz ciśnieniowy ekspres DeLonghi jest w promocji, więc pozwól sobie spełnić te marzenia.

Ekspres ciśnieniowy za pomocą pompy wytwarza takie ciśnienie, które umożliwia parzenie espresso. Jest to gęsty ekstrakt składający się z tego, co najlepsze w kawie, wyciągnięte do wody i następnie przeniesione do Twojej filiżanki w postaci małej czarnej. Na jego powierzchni tworzy się gęsta orzechowa crema. Czy taki opis kawy brzmi dla Ciebie kusząco? To się dobrze składa, bo znalazłam ciekawą promocję na ekspres kolbowy, dzięki któremu przygotujesz właśnie taki, idealny napój.

Przedstawiciele sklepów Media Ekspert przygotowali ofertę, gdzie możemy znaleźć Ekspres DeLonghi La Specialista Prestigio EC9355.M. Aktualnie urządzenie znajduje się w promocji i możesz je kupić o 400 zł taniej. Niestety nie ma informacji do kiedy trwa ta promocja, więc warto korzystać, póki jest.

Jesteś miłośnikiem espresso i szukasz więcej informacji na ten temat? Zachęcamy do lektury tekstu. Poszukujesz ekspresu automatycznego? Zapoznaj się z tym artykułem.

Ekspres DeLonghi La Specialista Prestigio EC9355.M

Kolbowy ekspres DeLonghi daje szansę na zaparzenie wyjątkowej kawy. Urządzenie posiada młynek żarnowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren, ale możesz także użyć wcześniej zmielonej. Wystarczy, że nasypiesz ulubionej zmielonej kawy do kolby ekspresu, ubijesz ją i zamocujesz w odpowiedniej pozycji. Już po chwili w Twojej filiżance pojawią się pierwsze krople ekstraktu, a na powierzchni espresso pojawi się gęsta pianka. Istnieje możliwość regulowania mocy, temperatury naparu oraz ilości kawy, które możesz zapisać w pamięci urządzenia Moje Menu. Ekspres wyposażony jest w dyszę spieniającą mleko, dzięki czemu możesz przygotowywać mleczne napoje.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Moja Kawa, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Możliwość wyboru temperatury kawy, Spienianie mleka, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik konieczności odkamieniania
  • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2 l
  • wymiary: 37 x 38 x 44,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3699,00 zł Cena: 3299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.