Dla tych, dla których nurkowanie to za mało oraz dla wszystkich poszukujących nowych doznań projektant  Jurmol Yao przedstawił  Flyboard. Jest to urządzenie pozwalające na efektowne wyskoki z wody (wzorem delfina). Urządzenie zostało zaprezentowane na Mistrzostwach Świata Skuterów Wodnych w Chinach w 2011 i od razu zrobiło furorę zyskując rzesze fanów.

Cały mechanizm składa się z aparatury wystrzeliwującej wodę pod wysokim ciśnieniem. Jedną część montuje się na stopach w postaci butów osadzonych na małej platformie wyposażonej w rury wylotowe przez które wypuszczane są strumienie wody pod wysokim ciśnieniem.

Sercem urządzenia jest turbina o minimalnej mocy 100KM, która pozwala wzbić się nawet do 8 metrów ponad powierzchnie wody.

Kolejne elementy mocuje się na rękach, pełnią one funkcje  sterującą pomagając obrać pożądaną trajektorię lotu. Wystrzeliwują one strumienie wody podobnie jak część umieszczona na stopach, jednak o mniejszej przepusowości. Wyposażone są w specjalnie przystosowane spusty. Woda dostarczana jest za pomocą węża przypominającego trochę ten używany przez strażaków (jego długość to około 18m).

Zestaw składa się z:

  • 1 Rozrządu
  • 1 Pary butów typu Wakeboard
  • PIVOT – W rzeczywistości są one złożone w całości z tworzyw sztucznych, aby uniknąć korozji.
  • 2 'Rur’ – czyli wyposażenia na ramiona
  • 1 dużej 'Rury’ doprowadzającej wodę do VNM Flyboard ® .
  • 1 Kolanka 180 °, aby odwrócić odpływ wody z VNM.
  • 1 Systemowego, stożkowego gniazda do kierowania i przyspieszenia przepływu wody z turbiny.
  • 1 Systemu umożliwiającego szybkie oddzielenie Flyboard ® i VNM.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.