Pompowany materac to odrobina luksusu podczas kempingowych wypadów. Niestety podczas gdy inni po prostu rozwijają karimatę, użytkownicy materaców muszą doliczyć bonusowe 20 minut na napełnienie ich powietrzem. Zazwyczaj wystarczą trzy wypady w roku, aby szybko przekonać się do zakupu pompki elektrycznej. Większość dostępnych na rynku modeli przeznaczonych jest do pracy z wykorzystaniem gniazdka zapalniczki samochodowej. Rozwiązanie to jest totalnie niepraktyczne. Dołączony kabel jest zazwyczaj zwyczajnie zbyt krótki aby wygodnie napompować materac, natomiast wciąganie go do auta jest pomysłem dość karkołomnym. Ponadto, żadne solidne pole kempingowe nie pozwoli wjechać autem bezpośrednio na teren z namiotami. Inna sprawa, że nie każdy jedzie na kemping samochodem. Alternatywą są pompki zasilane akumulatorkami. Sezon jest stosunkowo krótki, ale i tak każdego roku trzeba zadbać o nowe baterie. Rozwiązaniem ma być akumulatorowa i miniaturowa pompka MAX PUMP.

max_pump (2)

Założenia przyjęte przez producenta są dość logiczne. Pompka ma być malutka (bo biwak), a przy okazji pozwalać na wielokrotne ładowanie. Max Pump jest więc najmniejszą pompką na rynku z wbudowanym akumulatorem. Każde napełnienie baterii ma pozwolić na naładowanie 20, przeciętnych materacy INTEXu. Zestaw obejmuje oczywiście zestaw końcówek do pompowania różnego rodzaju przedmiotów.

max_pump (3)

Ciekawy produkt ma wejść na rynek z pomocą kampanii crowdfundingowej. Gadżet tak bardzo spodobał się użytkownikom serwisu indiegogo.com, że kampania przyniosła 169 tysięcy z planowanych 5 tysięcy dolarów, czyli aż 3396% zakładanej kwoty. Duże zainteresowanie zachęciło producenta do opracowania pomarańczowej wersji pompki, która stanowi alternatywę dla oferowanych od początku wariantów – szarego i białego.

max_pump (1)

Aby otrzymać własną pompkę należy wesprzeć kampanię kwotą co najmniej 19 dolarów. Niestety pozostał już tylko jeden dzień na zamówienia, paczki powinny być wysyłane niemal niezwłocznie po zakończeniu zbiórki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *