poniedziałek, 20 maja

Nasi najmłodsi lubią po nas papugować. Zabawy w dom to uniwersalna rozrywka dla chłopców i dziewczynek. A jeśli zabawa w dom to i poranna kawa. Bardzo mnie zaskoczyło ile fajnych, zabawkowych ekspresów dla dzieci możemy kupić dzisiaj.

Drewniany ekspres dla dzieci od Zerodis

Cena: 62,88 złotych Zobacz zabawkę

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki, dwie łyżeczki, pudełeczko z pokrywką i kapsel imitujący kapsułkę do kawy. Ruchomym elementem jest klamka, pod którą możemy włożyć kapsułkę, okaz pokrętło na boku ekspresu.

Drewniany ekspres dla dzieci od New Classic Toys

Cena: 149,99 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 19 x 13,5 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki ze spodeczkami, jedną kolbę z dwoma drewnianymi kapsułkami oraz kartonik mleka. Kolbę z kapsułką, niczym w prawdziwym ekspresie ciśnieniowym, można przymocować do głowicy ekspresu. Boczne pokrętło imituje regulator mocy kawy.

Drewniany ekspres dla dzieci od Early Birds Manhattan

Cena: 158,00 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 20,3 x 12,7 x 21,3 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy w kształcie ptaka, dwie filiżanki, jedną kolbę imitującą dziób i aż 7 drewnianych kloców imitujących różne kawy i napoje. Na górze ekspresu mamy rynienkę na kapsułki, przypominające kolorowe piórka. Z tyłu ptaka ulokowano półki na filiżanki. Z ruchomych elementów mamy spieniacz oraz oko ze wskazówką do ustawienia mocy niby-napoju.

Drewniany ekspres dla dzieci od Small Foot

Cena: 162,86 złotych Zobacz zabawkę

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie szklanki, dwa wieczka do szklanek, dwie drewniane imitacje bitej śmietany, dwie kapsułki do kawy oraz mleczarkę i zamykany pojemniczek z łyżką. Bawiąc się, dzieci mogą wrzucić kapsułkę do kawy w otwór z góry ekspresu, wcisnąć piankę na spieniacz, który później spada do mleczarki, aby na końcu wylądować w kubku.

Drewniany ekspres dla dzieci od TONZE

Cena: 235,18 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 12,3 x 14,3 x 18,5 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki ze spodeczkami, kolbę z drewnianą kapsułką oraz kartonik mleka. Kolbe można umieścić razem z kapsułką w ekpresie, aby przygotować wyimaginowaną kawę. Dodatkowo z boku jest korbka do kręcenia.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.