Ekspres ciśnieniowy w świetnej cenie w sklepie Neonet

Masz ochotę napić się dobrej kawy, takiej jaką poczęstowałby Cię barista? Teraz, możesz napić się doskonałego espresso w swoim ulubionym fotelu.

kawa, ekspres do kawy parzenie kolba filiżanka espresso

Odrobina luksusu należy się każdemu, a skoro tak, to dlaczego nie dać się rozpieścić? Ekspres ciśnieniowy to urządzenie, które w krótkim czasie przygotuje zarówno intensywne espresso jak i delikatniejsze mleczne specjały kawowe. Interesuje Cię właśnie taki sprzęt? Aktualnie ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6480/00 można kupić w dobrej cenie w sklepie Neonet do wtorku 23 maja 2023 r. Decydując się na zakup możesz zaoszczędzić ponad 500 zł jeżeli podasz kod MEGARABAT. Także ten sam kod obowiązuje dla drugiego, bardzo podobnego modelu Saeco Granaroma SM6582/10. Podając ten kod możesz kupić taniej urządzenie o 470 zł. Tutaj także promocja w Neonet trwa do 23 maja.

Dysponujesz budżetem do kwoty 1500 zł? Sprawdź jakie najlepsze modele ekspresów w tej cenie wybraliśmy.

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6480/00

Automatyczny ekspres Saeco wyposażony jest w ceramiczny młynek z regulacją stopnia zmielenia kawy (12 stopni), ale można także użyć ziaren wcześniej zmielonych. Porcja kawy przesypuje się wprost do bloku zaparzającego, gdzie jest ubijana, a potem poddawana procesowi wstępnego parzenia. Dzięki temu, uwalnia się pełen bukiet smaku i aromatu kawy wprost do filiżanki. Na panelu dotykowym można ustawić jaką ma mieć moc kawa (ilość użytej wody i ziaren) oraz temperaturę. Dodatkowo ekspres Saeco posiada dyszę parową, więc z łatwością przygotujesz smaczne napoje mleczne. Warto wiedzieć, że masz wpływ na grubość pianki. Istnieje możliwość zapisania czterech profili użytkowników oraz dodatkowego dla gości.
W zestawie: miarka, filtr AquaClean, pasek testowy do sprawdzania jakości wody, smar w tubce, pojemnik na mleko 0,6 l oraz rurka do mleka.

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6480/00

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Wyjmowane pojemniki na mleko i wodę, Wskaźnik poziomu wody, System mleczny One Touch Cappuccino, Moja Kawa, Gorąca woda, Spienione mleko, Ciepłe mleko, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja temperatury naparu, Przygotowanie dwóch kaw mlecznych jednocześnie, Podświetlenie LED filiżanek, Automatyczne odkamienianie, Automatyczne płukanie po każdym włączeniu, Wskaźnik napełnienia pojemnika na fusy, Wyjmowany blok zaparzający
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na zużytą kawę: 12 porcji
  • Wymiary: 38,3 x 44,8 x 26,2 cm
  • Waga: 9 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3499,00 zł Cena: 2989,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6582/10

Urządzenie to posiada niemal taką specyfikację jak model opisany powyżej. Po dokładnym przeanalizowaniu znalazłam kilka szczegółów, które wyróżniają ten model. Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6582/10 odróżnia od SM6480/00 to, że w pamięci urządzenia można zapisać aż sześć profili użytkowników plus dodatkowe dla gości. Producent chwali się możliwością przygotowania kawy w kubku podróżnym (wysokość do 15 cm). Na kolorowym panelu dotykowym można regulować różne ustawienia dotykając barwnych ikon.

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6582/10

Cena: 3819,00 zł Cena: 3349,00 zł Przejdź do sklepu