Urządzasz swoje mieszkanie i potrzebujesz jeszcze pralki? Koniecznie sprawdź ten model, który wyróżnia energooszczędność. Dodatkowo możesz ją teraz kupić w promocyjnej cenie.

Dzisiaj wielu z nas zwraca uwagę na to, by sprzęty które mamy zainstalowane w domu były energooszczędne, a przy tym, aby były trwałe i długo nam służyły. Takim urządzeniem niewątpliwie jest Pralka Candy RapidO Pro RP 596BWMBC/1-S, która doskonale wpisuje się w eco trend.

Pralka Candy RapidO Pro RP 596BWMBC/1-S znajduje się w najwyższej klasie energetycznej A. Jednak nie tylko to, czyni ją energooszczędną. Dzięki automatyce wagowej urządzenie rozpoznaje jaka ilość ubrań jest do uprania i dostosowuje do tego odpowiedni program, a więc między innymi ilość zużytej wody oraz czas trwania cyklu prania. Można także wybrać odpowiedni tryb eco – najkrótszy cykl trwa zaledwie 14 minut. Jednak jest jeszcze coś co wyróżnia tę pralkę. Po zainstalowaniu aplikacji hOn możesz zrobić zdjęcie brudnej partii odzieży. Aplikacja rozpozna i podpowie jaki najlepszy będzie program dla tych ubrań. Także nowoczesna technologia Quick & Clean umożliwia pranie w zimnej wodzie (20°C) oszczędzając energię.

Pralka Candy RapidO Pro RP 596BWMBC/1-S

Candy RapidO Pro ładowana jest od przodu, za jednym razem można włożyć do niej maksymalnie 9 kg wsadu. Pralka otrzymała mocny silnik indukcyjny, który objęty jest aż 10-letnią gwarancją. Dzięki temu, że w pralce można wybrać jeden spośród 17 programów prania bez problemu znajdziesz odpowiedni dla swoich, nawet najdelikatniejszych ubrań. Urządzeniem steruje się za pomocą pokrętła umieszczonego na przedniej części obudowy oraz używając przycisków na elektronicznym wyświetlaczu. Istnieje także możliwość zarządzania pracą pralki przez aplikację hOn, z której polecam zdecydowanie korzystać. Zyskujemy wówczas dostęp do kolejnych 60-ciu programów, jakich można użyć do prania różnego rodzaju tkanin. Ponadto są tam informacje na przykład o tym jak usuwać plamy oraz inne cenne porady.

Według informacji, które podaje producent, pralka Candy RapidO Pro w czasie jednego cyklu prania pobiera 46 l wody oraz zużywa 0,49 kWh prądu. Energia, jaką pobierze urządzenie podczas 100 cykli prań, będzie więc nas kosztować 37,73 zł.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Opóźnienie startu pracy, Regulacja prędkości wirowania, Regulacja temperatury, Mniej zagnieceń – łatwe prasowanie, Równomierne rozłożenie ładunku, Kontrola piany, Automatyka wagowa, Automatyka prania, Wyświetlanie pozostałego czasu, Sygnał dźwiękowy końca programu, Blokada rodzicielska
  • Funkcje dodatkowe: Wybór stopnia zabrudzenia, Możliwość skrócenia czasu prania, Dodatkowe płukanie, Start/Pauza z opcją dołożenia prania, Start/Pauza, Zdalne sterowanie smartfonem, Pranie wstępne, Dodanie pary do cyklu
  • Kierunek otwierania drzwiczek: w lewo
  • Klasa energetyczna: A
  • Poziom hałasu podczas wirowania: 78 dB
  • Maksymalna prędkość wirowania: 1500 obr/min
  • Programy prania: 20 stopni, bawełna, delikatny, eco 40-60, higiena, kolory, łatwe prasowanie, mieszane, odpompowanie, płukanie, specjalny, syntetyki, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie
  • Wymiary: 53 x 60 x 85 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, 10 lat na silnik

Cena: 1999,00 zł Cena: 1589,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.