Masz ochotę napić się dobrej kawy, takiej jaką poczęstowałby Cię barista? Teraz, możesz napić się doskonałego espresso w swoim ulubionym fotelu.

Odrobina luksusu należy się każdemu, a skoro tak, to dlaczego nie dać się rozpieścić? Ekspres ciśnieniowy to urządzenie, które w krótkim czasie przygotuje zarówno intensywne espresso jak i delikatniejsze mleczne specjały kawowe. Interesuje Cię właśnie taki sprzęt? Aktualnie ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6480/00 można kupić w dobrej cenie w sklepie Neonet do wtorku 23 maja 2023 r. Decydując się na zakup możesz zaoszczędzić ponad 500 zł jeżeli podasz kod MEGARABAT. Także ten sam kod obowiązuje dla drugiego, bardzo podobnego modelu Saeco Granaroma SM6582/10. Podając ten kod możesz kupić taniej urządzenie o 470 zł. Tutaj także promocja w Neonet trwa do 23 maja.

Dysponujesz budżetem do kwoty 1500 zł? Sprawdź jakie najlepsze modele ekspresów w tej cenie wybraliśmy.

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6480/00

Automatyczny ekspres Saeco wyposażony jest w ceramiczny młynek z regulacją stopnia zmielenia kawy (12 stopni), ale można także użyć ziaren wcześniej zmielonych. Porcja kawy przesypuje się wprost do bloku zaparzającego, gdzie jest ubijana, a potem poddawana procesowi wstępnego parzenia. Dzięki temu, uwalnia się pełen bukiet smaku i aromatu kawy wprost do filiżanki. Na panelu dotykowym można ustawić jaką ma mieć moc kawa (ilość użytej wody i ziaren) oraz temperaturę. Dodatkowo ekspres Saeco posiada dyszę parową, więc z łatwością przygotujesz smaczne napoje mleczne. Warto wiedzieć, że masz wpływ na grubość pianki. Istnieje możliwość zapisania czterech profili użytkowników oraz dodatkowego dla gości.
W zestawie: miarka, filtr AquaClean, pasek testowy do sprawdzania jakości wody, smar w tubce, pojemnik na mleko 0,6 l oraz rurka do mleka.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Wyjmowane pojemniki na mleko i wodę, Wskaźnik poziomu wody, System mleczny One Touch Cappuccino, Moja Kawa, Gorąca woda, Spienione mleko, Ciepłe mleko, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja temperatury naparu, Przygotowanie dwóch kaw mlecznych jednocześnie, Podświetlenie LED filiżanek, Automatyczne odkamienianie, Automatyczne płukanie po każdym włączeniu, Wskaźnik napełnienia pojemnika na fusy, Wyjmowany blok zaparzający
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na zużytą kawę: 12 porcji
  • Wymiary: 38,3 x 44,8 x 26,2 cm
  • Waga: 9 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3499,00 zł Cena: 2989,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6582/10

Urządzenie to posiada niemal taką specyfikację jak model opisany powyżej. Po dokładnym przeanalizowaniu znalazłam kilka szczegółów, które wyróżniają ten model. Ekspres ciśnieniowy Saeco Granaroma SM6582/10 odróżnia od SM6480/00 to, że w pamięci urządzenia można zapisać aż sześć profili użytkowników plus dodatkowe dla gości. Producent chwali się możliwością przygotowania kawy w kubku podróżnym (wysokość do 15 cm). Na kolorowym panelu dotykowym można regulować różne ustawienia dotykając barwnych ikon.

Cena: 3819,00 zł Cena: 3349,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.