Jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy zakup odkurzacza mopującego to dobry pomysł? Zdecydowanie tak. Sprawdź model, jaki wyszukaliśmy.

Roboty mopujące stworzono po to, byśmy mogli się zrelaksować w czasie, kiedy odkurzacz wykonuje swoje zadanie. Tym bardziej, że możemy tak zarządzić jego pracą, że sprząta wówczas, gdy my jesteśmy poza domem. Dzięki temu wracamy do wysprzątanego mieszkania, a zaoszczędzony w ten sposób czas, mamy możliwość wykorzystać bardziej twórczo. Brzmi nieźle? Zapoznaj się z aktualną promocją na robot mopujący Eufy RoboVac X8 Hybrid, która trwa w sklepie Komputronik. Nie podano do kiedy trwa promocja, ale decydując się teraz na zakup można zaoszczędzić aż 400 zł.

Szukasz więcej informacji na temat innych robotów sprzątających? Zobacz, co pisaliśmy o iRobot Roomba i1.

Eufy RoboVac X8 Hybrid

Mopujący robot Eufy wyposażony jest w pojemny akumulator litowo-jonowy, dzięki czemu może pracować na jednym naładowaniu do trzech godzin. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji lub wydając polecenia głosowe. Apka Eufy Home daje możliwość sprawdzenia wysprzątanych pomieszczeń, wytyczenia obszarów bez sprzątania lub tworzenia mapy kilku pięter domu. Robot posiada pojemnik na wodę, której ilość wystarcza na mopowanie mieszkania przez ponad dwie godziny pracy odkurzacza (140 min).

W zestawie są: dwie szczotki boczne, filtr zapasowy, ściereczka z mikrofibry, stacja ładująca, taśma magnetyczna, zasilacz, zbiornik na wodę.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczny powrót do stacji ładującej w przypadku słabej baterii, Nawigacja SLAM
  • Poziom hałasu: 60 dB
  • Max. czas pracy po naładowaniu: 180 min
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,25 l
  • Zasięg pracy: 180 m²
  • W zestawie: 2 szczotki boczne, filtr zapasowy, ściereczka z mikrofibry, stacja ładująca, taśma magnetyczna, zasilacz, zbiornik na wodę
  • Wymiary: 34,5 x 34,5 x 9,72 cm
  • Zasilanie: akumulator litowo-jonowy
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1999,00 zł Cena: 1599,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.