Szukasz ekspresu kapsułkowego, z którym szybko zaparzysz smaczną kawę? Zapoznaj się z tą promocją.

kawa, ekspres do kawy filiżanka espresso kawa mała czarna

Kapsułki są to małe zbiorniczki, które tuż po wypełnieniu świeżo zmielonymi ziarnami są szczelnie zamykane. Dzięki temu kawa długo zachowuje swoje właściwości. Kapsułki skrywają w swoim wnętrzu także czekoladę na gorąco, kakao lub mleko w proszku. Ekspres Krups KP1A01 Dolce Gusto PICCOLO XS ma niewielkie gabaryty, a dodatkowo ładnie się prezentuje, dzięki czemu może stać się ozdobą kącika kawowego. Szukasz właśnie takiego sprzętu? Aktualnie można kupić kapsułkowy ekspres Krups w sklepie Media Markt w ramach wiosennej wyprzedaży taniej o 70 zł. Akcja ta trwa do 27 kwietnia 2023 r.

Ekspres na kapsułki Krups KP1A01 Dolce Gusto PICCOLO XS

Kapsułkowy ekspres Krups wyposażony jest w pompę, która wytwarza ciśnienie 15 bar, co gwarantuje, że parzone espresso będzie miało odpowiedni smak i aromat. Tak samo łatwo przygotujesz latte lub cappucino. Urządzenie jest energooszczędne. Jak podaje producent, Krups rozgrzewa się w ciągu 1 minuty, natomiast, po zakończonym procesie parzenia kawy, automatycznie wyłącza się w ciągu 5 minut.

Ekspres na kapsułki Krups KP1A01 Dolce Gusto PICCOLO XS

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości kawy, Spienianie mleka, Gorące mleko, Energooszczędny włącznik czasowy, Podświetlane przyciski, Przezroczysty, wyjmowany zbiornik na wodę, Ręczna regulacja wysokości tacy, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik konieczności odkamieniania
  • Rodzaj kapsułek: Dolce Gusto
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,8 l
  • Wymiary: 30,1 x 17,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 369,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu