Poszukujesz oczyszczacza, który usunie zanieczyszczenia z powietrza i jeszcze je zjonizuje? Wyszukaliśmy taką ofertę.

oczyszczacz powietrza, nawilżacz
Fot. Bożena Wieczorkowska

Oczyszczacze pojawiają się w naszych domach, ponieważ rośnie świadomość o zanieczyszczeniach powietrza oraz o związanych z tym zagrożeniach dla naszego zdrowia. Wyposażone są w odpowiedni zestaw filtrów, które usuwają pyłki, alergeny, drobnoustroje, pleśnie, roztocza kurzu domowego oraz pyły zawieszone. Poszukujesz takiego sprzętu? Obecnie w sklepie Media Markt można kupić oczyszczacz powietrza Blueair Classic 205 taniej o ponad 350 zł. Akcja promocyjna trwa do 27 kwietnia 2023 r.

Uważasz, że nie potrzebujesz takiego urządzenia u siebie w domu? Zerknij, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Blueair Classic 205

Oczyszczacz Blueair wyposażony jest w filtry wstępny i HEPA, które skutecznie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Producent zaleca wymianę filtra co 6 miesięcy (4380 godzin), zakładając, że urządzenie będzie pracowało 24/h. Dodatkowo w urządzeniu zainstalowany jest jonizator, dzięki czemu powietrze, którym oddychamy jest pozbawione niezdrowych jonów dodatnich. Generują je elektroudządzenia takie jak komputery, TV, laptopy czy urządzenia grzewcze. Oczyszczaczem sterować można manualnie na panelu dotykowym lub zdalnie, za pomocą aplikacji BlueairFriend. Aplikacja daje nam dostęp do aktualnych informacji o jakości powietrza, można zarządzać pracą lub zmienić tryb pracy.

Oczyszczacz powietrza Blueair Classic 205

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik wymiany filtra, Ilość stopni oczyszczania 3, Czujniki jakości powietrza, Łączność Wi-Fi, Technologia HEPASilent
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 43 m2
  • Poziom hałasu: 56 dB
  • Waga: 11 kg
  • Wymiary: 43,2 x 53,3 x 20,9 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 852,30 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu