Taka okazja zdarza się raz na kilka lat. Karcher do wiosennych porządków o kilkaset złotych taniej

Szukasz parownicy sprawdzonej marki? Teraz kupisz taką w atrakcyjnej cenie w sklepie Neonet.

odkurzacz

Parownice, nazywane także myjkami parowymi, to urządzenia, które do czyszczenia powierzchni używają gorącej pary. Dzięki odpowiedniemu ciśnieniu parą można usunąć wiele zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę na niewielkie zużycie wody przez parownice, przez co urządzenia te są energooszczędne. Są także ekologiczne, ponieważ jedynym środkiem myjącym jest woda pod postacią gorącej pary. Szukasz takiego sprzętu? Aktualnie, do 25 kwietnia 2023 r., trwa promocja na parownicę Karcher SC 5 EasyFix. Można ją kupić taniej o 269 zł od ceny regularnej. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod PROMO600.

Szukasz więcej informacji o myjkach ciśnieniowych? Interesuje Cię takie urządzenie do utrzymania czystości kostki brukowej? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Parownica Karcher SC 5 EasyFix

Parownica Karcher przeznaczona jest do mycia wodoodpornych powierzchni na przykład okien, szyb kabiny prysznicowej, ścian i podłóg wyłożonych kafelkami. Doskonale rozprawi się także z brudem w piekarniku, na balatach kuchennych czy w szczelinach kaloryfera. Wyposażona jest w dwa zbiorniki na wodę czystą i brudną, dzięki czemu woda uzupełniana jest na bieżąco bez koniecznych przerw na studzenie bojlera. Podawana przez rączkę gorąca para usuwa zanieczyszczenia -istnieje możliwość regulacji ilości i wilgotności pary (funkcja VapoHydro). Dużą zaletą parownicy jest higieniczne mycie bez użycia chemicznych środków myjących. Jak podaje producent, co popiera certyfikatem, urządzenie usuwa zdecydowaną większość zarazków i drobnoustrojów, zabija do 99,999% koronawirusów i 99,99% bakterii. Watro zwrócić uwagę, że pad z mikrofibry mocowany jest na rzep na dyszy podłogowej.

W zestawie: System dwóch zbiorników, Wąż parowy z pistoletem (2 m), Zestaw do czyszczenia podłóg, EasyFix + 2 rury (2 x 0,5 m) ze ściereczką z mikrofibry, Dysza ręczna z powłoczką z mikrofibry, Dysza do detali, Szczotka okrągła, czarna (mała)

Parownica Karcher SC 5 EasyFix

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości pary, na rękojeści, Zawór bezpieczeństwa, Bezpieczna blokada
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,5 l
  • Ciśnienie pary: 4,2 bar
  • Zasięg pracy: 6 m
  • Pojemność kotła / zbiornika wyrównawczego: 0,5 / 1,5 l
  • Waga: 6 kg
  • Wymiary: 43,9 x 30,1 x 30,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące6 m

Cena: 1789,00 zł Cena: 1520,00 zł Przejdź do sklepu