Potrzebujesz odkurzacza, który szybko dotrze w nawet najbardziej niedostępne miejsce? Sprawdź, co wyszukaliśmy.

Największą zaletą odkurzacza pionowego jest jego konstrukcja. Po pierwsze zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Dzięki systemowi zginających się rur dociera w miejsca, które są trudno dostępne. W prosty sposób może stać się urządzeniem ręcznym. Dzięki temu możesz na przykład usunąć sierść z kanapy albo kurz z tapicerki i zakamarków w samochodzie. Szukasz takiego sprzętu? Aktualnie w sklepie Neonet można kupić w atrakcyjnej cenie odkurzacz pionowy Philips 8000 XC8049/01. Aby otrzymać rabat w wysokości aż 500 zł wystarczy podać kod PROMO600. Promocja trwa do 25 kwietnia 2023 r.

Zastanawiasz się jaki model odkurzacza wybrać do swojego mieszkania? Zobacz, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Odkurzacz pionowy Philips 8000 XC8049/01

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy marki Philips wyposażony jest w mocny silnik cyfrowy Power Blade. Zapewnia on odpowiednią moc ssącą, którą można regulować na wyświetlaczu umieszczonym na rączce (3 stopnie). Technologia PowerCyclone 10 gwarantuje oddzielenie czystego powietrza od zasysanego kurzu. Warto wiedzieć, że bezprzewodowy odkurzacz Philips wyposażony jest w antyalergiczny filtr z potrójną filtracją. Jest to tym bardziej ważne, kiedy dbamy o dobrą jakość powietrza w naszym mieszkaniu. Rura Flex Tube ułatwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc. Jest to urządzenie typu 2 w 1, który może służyć do sprzątania podłóg albo łatwo może zamienić się w odkurzacz ręczny. Po zamontowaniu stacji dokującej na ścianie urządzenie nie zajmuje wiele miejsca i łatwo się przechowuje.

W zestawie: Nasadka zasysająca 360° z podświetleniem LED, Mini elektroszczotka, Zestaw do sprzątania samochodu (elastyczny wąż + miękka szczotka), Długa szczelinówka, Zintegrowana szczelinówka i szczotka, Dodatkowy filtr, Zasilacz sieciowy, Stacja dokująca do montowania na ścianie, Rura Flex Tube

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Wskaźnik naładowania baterii, 2w1: odkurzacz i odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Z zestawem samochodowym i dodatkowymi nasadkami do wygodnego odkurzania różnych powierzchni, Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Pojemnik na kurz nadający się do mycia
 • Tryb pracy: Turbo, Eco
 • Powierzchnia do sprzątania: 125 m²
 • Bateria: Litowo-jonowa
 • Czas ładowania: 5 h
 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
 • Czas pracy: 28 min – 70 min
 • Poziom hałasu: 84 dB
 • Waga: 2,7 kg
 • Wymiary: 117 x 26 x22 cm
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2 599,00 zł Cena: 2099,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.