poniedziałek, 17 czerwca

Szukasz ekspresu kolbowego w dobrej cenie, który spełni oczekiwania całej rodziny? Zobacz, co wyszukaliśmy.

Ekspresy kolbowe służą do parzenia doskonałego espresso. Dzięki temu, że można sobie samemu dobrać odpowiedni gatunek kawy, wsypać do kolby, a potem ubić, czerpie się ogromną satysfakcję z idealnej małej czarnej. Urządzenia te pod odpowiednim ciśnieniem przepuszczają gorącą wodę przez zmielone ziarna. Następnie spływa gorący napar wprost do filiżanki. Masz ochotę na taką kawę? Wyszukaliśmy świetną promocję w sklepie Neonet. Aby kupić taniej o 40 zł ekspres kolbowy Eta Stretto 218090000 wystarczy podać kod PROMO600. Akcja trwa do 25 kwietnia 2023r.

Zastanawiasz się jaki najlepszy model ekspresu wybrać dla siebie? Zerknij, co pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres kolbowy Eta Stretto 218090000

Kolbowy ekspres Eta Stretto wyposażony jest w podgrzewacz do filiżanek, co ma ogromne znaczenie wówczas, gdy lubimy się napić z małej filiżanki. Równocześnie można przygotować dwie porcje espresso. Istnieje możliwość regulacji ilości kawy. Mamy także wpływ na jej intensywność. Eta Stretto posiada dyszę spieniającą mleko, co daje szansę przygotowania specjałów kawowych.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Gorąca woda, Podgrzewanie filiżanek, Indywidulanie regulowana wielkość filiżanki (pojemność), Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Regulacja ilości kawy, Dysza spieniająca
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,75 l
  • Wymiary: 33,5 x 16,5 x 30,4 cm
  • Waga: 3,8 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 479,00 zł Cena: 439,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.