Zastanawiasz się nad zakupem robota sprzątającego, który rozwiąże problem braku czystości w mieszkaniu? Sprawdź tę promocję.

Roboty sprzątające to inteligentne urządzenia. Dzięki wbudowanym programom skanują mieszkanie, odkurzają, a nawet mopują podłogę. Ponieważ robot samodzielnie wykonuje tę niezbyt przez nas lubianą czynność, my zyskujemy czyste mieszkanie i czas na własne prywatne sprawy. Aktualnie w sklepie Media Expert jest do kupienia taniej o 200 zł robot sprzątający IRobot Roomba Combo J7 (C715840). Aby móc skorzystać z rabatu wystarczy podać kod WIOSNA. Promocyjna cena obowiązuje do czwartku 20 kwietnia 2023 r., do godziny 23:59.

Interesują Cię nowoczesne technologie zastosowane w robotach sprzątających? Zerknij, co pisaliśmy w tym artykule.

Robot sprzątający IRobot Roomba Combo J7 (C715840)

Odkurzaczem automatycznym IRobot można sterować za pomocą aplikacji iRobot HOME, którą możemy pobrać na telefon. Dzięki temu możemy zarządzać jego pracą, postawić wirtualną ścianę albo skontrolować wysprzątany dotychczas obszar. Robot wyposażony jest w czujniki, które rozpoznają – jak podaje producent – ponad 80 przedmiotów, które często leżą pozostawione na podłodze. Mogą to być na przykład kapcie, ładowarka, zabawki, a nawet nieczystości pozostawione przez zwierzęta. Wykrywa także rodzaj odkurzanej podłogi – dywan, panele, dzięki czemu automatycznie dostosowuje siłę ssania do aktualnych potrzeb. Istnieje możliwość sterowania głosowego – wystarczy wydać komendę, a odkurzacz uda się do wskazanego pomieszczenia. Robot sprzątający IRobot umożliwia nam także mycie podłogi. W tym celu należy nałożyć nakładkę mopującą.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Czujniki Antykolizyjne, Inteligentne wykrywanie brudu, Programator pracy, Wirtualna ściana, Funkcja mopowania, Sterowanie głosem
  • Wyposażenie: Filtr, Nakładka mopująca, Przewód zasilający, Stacja dokująca, Szczotka boczna
  • Liczba programów czyszczenia: 8
  • Czas ładowania akumulatora: 180 min
  • Czas pracy: 120 min
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l
  • Poziom hałasu: 68 dB
  • Waga: 3,4 kg
  • Wymiary: 34 x 34 x 8,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3499,00 zł Cena: 3299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.