Poszukujesz urządzenia, które jednocześnie nawilży powietrze, a dodatkowo może być aromatyzerem? Wyszukaliśmy elegancko wyglądające urządzenie.

Fot. Bożena Wieczorkowska

Nawilżacz zwiększa wilgotność powietrza. Prawidłowa wartość powinna wynosić od 40% do 60%. Kiedy w mieszkaniu powietrze jest nadmiernie przesuszone możemy odczuwać podrażnienie skóry i błon śluzowych, oczu oraz mieć trudności z oddychaniem. Dodatkową zaletą aromatyzera Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 jest możliwość dodania do wody kilku kropli olejku. Dzięki temu możemy wpłynąć na swoje dobre samopoczucie i obniżyć poziom stresu. Szukasz takiego urządzenia? Aktualnie w sklepie Media Expert można kupić w promocyjnej cenie aromatyzer taniej o ponad 20 zł.

Chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji.

Aromatyzer Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 

Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 może być wykorzystywany jako aromatyzer lub nawilżacz. Nalej wody do pojemnika, by cieszyć się nawilżonym powietrzem w pomieszczeniu. Jeśli chcesz odprężyć się dodaj do wody kilka kropli ulubionego olejku, by móc wdychać nuty leśne, morskie lub cytrusowe. To pozwoli Ci się zrelaksować i zregenerować po męczącym dniu. Urządzenie wyposażone jest w pojemnik na wodę, którego objętość zapewnia 6 godzin ciągłej pracy. Po wyczerpaniu wody urządzenie automatycznie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest barwne podświetlenie wokół aromatyzera (7 kolorów), więc w nocy może służyć jako lampka nocna.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Aromaterapia, Nawilżacz, Lampka nocna, Timer, Automatyczne wyłączanie
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,3 l
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 15 m2
  • Poziom hałasu: 30 dB
  • Wymiary: 17 x 14 x 17 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 129,99 zł Cena: 109,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.