Przelewowy ekspres dla smakoszy kawy to idealna opcja. Dodatkowo teraz możesz go mieć w atrakcyjnej cenie.

Ekspres przelewowy, to urządzenie z pomocą którego, szybko zaparzysz pełen dzbanek aromatycznej kawy. Ekspres przelewa grawitacyjnie wodę przez zmielone ziarna, z których wydobywany jest smak i aromat. Kawa spływa wprost do wygodnego pojemnika, który łatwo możesz przenieść do ogrodu lub na taras. To idealne rozwiązanie na zbliżający się sezon wiosenno – letni i towarzyszące temu spotkania ze znajomymi. Jesteś zainteresowany? Ekspres Bosch Styline TKA8A683 jest obecnie w promocyjnej cenie. Możesz go kupić 100 zł taniej w sklepie Media Expert. Niestety na stronie sklepu nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz większej ilości informacji o tych ekspresach? Przeczytaj, co my wiemy na ten temat.

Ekspres Bosch Styline TKA8A683

Przelewowy ekspres Bosch posiada możliwość ustawienia timera, dzięki czemu o wyznaczonej godzinie będzie czekać na nas gorąca kawa z przelewu. Obsługa urządzenia jest prosta. Wystarczy nasypać odpowiednią porcję mielonej kawy do papierowego filtra i włączyć przycisk uruchamiający. Gorąca woda spływa przez zmielone ziarna wprost do stalowego dzbanka, który zapewnia utrzymanie stałej temperatury naparu. Dla niecierpliwie oczekujących na pierwszy łyk kawy, urządzenie wyposażono w blokadę kapania. Dzięki temu możesz napić się naparu, zanim ekspres zakończy swoją pracę.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Harmonogram parzenia kawy, Timer, Wyjmowany zbiornik na wodę, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Blokada kapania, Automatyczny system odkamieniania
  • Naczynie: stalowy dzbanek
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 35,5 x 26 x 25 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 599,99 zł Cena: 499,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.