Kawa z ekspresu ciśnieniowego, która smakować będzie jak od najlepszego baristy? Sprawdź ten model

Ekspres ciśnieniowy, z którym szybko i łatwo przygotujesz doskonałe espresso albo latte. Dodatkowo jest teraz w promocyjnej cenie.

kawa, ekspres do kawy parzenie kolba filiżanka espresso

Automatyczny ekspres daje szansę na przygotowanie doskonałego ekstraktu z idealną cremą na powierzchni. To właśnie ekstrakt jest podstawą wszystkich kaw. Na jego bazie możesz przygotować zarówno pobudzające espresso jak i delikatniejszy w smaku napój mleczny. Dodatkowo dzięki dyszy parowej sprawnie przygotujesz herbatę albo gorące mleko dla dzieci. Brzmi interesująco? Ciśnieniowy ekspres Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90 wyszukaliśmy w sklepie Media Markt. Aktualnie znajduje się on w atrakcyjnej cenie, można kupić go taniej aż o 200 zł. Niestety nie podano na stronie do kiedy trwa promocja.

Poszukujesz odpowiedniego dla siebie ekspresu, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować? Sprawdź, co na ten temat pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres ciśnieniowy Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90

Automatyczny ekspres Philips wyposażony jest w ceramiczny młynek żarnowy, w którym istnieje możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren (12 ustawień). Możesz także wykorzystać kawę wcześniej zmieloną, którą należy wsypać do osobnej przegrody w młynku. Wyposażony jest w programator czasu włączenia, dzięki czemu urządzenie jest od razu gotowe do pracy. Dotykowy panel pozwala na zaprogramowanie czterech profili użytkowników. Dodatkowo można ustawić regulację mocy i temperatury wody oraz ilość użytej wody do naparu. Dzięki dyszy spieniającej mleko przygotujesz także doskonałe specjały kawowe.

Ekspres ciśnieniowy Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Programowanie ilości wody, Regulacja mocy kawy, Gorąca woda, Gorące mleko, Regulacja wysokości dozownika, Automatyczne płukanie i usuwanie kamienia, Automatyczne płukanie przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu, Programator godziny włączenia
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 275 g
  • Pojemność pojemnika na fusy po kawie: 12 porcji 
  • Wymiary: 37,2 x 24,6 x 43,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3099,00 zł Cena: 2899,00 zł Przejdź do sklepu