Ekspres ciśnieniowy, z którym szybko i łatwo przygotujesz doskonałe espresso albo latte. Dodatkowo jest teraz w promocyjnej cenie.

Automatyczny ekspres daje szansę na przygotowanie doskonałego ekstraktu z idealną cremą na powierzchni. To właśnie ekstrakt jest podstawą wszystkich kaw. Na jego bazie możesz przygotować zarówno pobudzające espresso jak i delikatniejszy w smaku napój mleczny. Dodatkowo dzięki dyszy parowej sprawnie przygotujesz herbatę albo gorące mleko dla dzieci. Brzmi interesująco? Ciśnieniowy ekspres Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90 wyszukaliśmy w sklepie Media Markt. Aktualnie znajduje się on w atrakcyjnej cenie, można kupić go taniej aż o 200 zł. Niestety nie podano na stronie do kiedy trwa promocja.

Poszukujesz odpowiedniego dla siebie ekspresu, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować? Sprawdź, co na ten temat pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres ciśnieniowy Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90

Automatyczny ekspres Philips wyposażony jest w ceramiczny młynek żarnowy, w którym istnieje możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren (12 ustawień). Możesz także wykorzystać kawę wcześniej zmieloną, którą należy wsypać do osobnej przegrody w młynku. Wyposażony jest w programator czasu włączenia, dzięki czemu urządzenie jest od razu gotowe do pracy. Dotykowy panel pozwala na zaprogramowanie czterech profili użytkowników. Dodatkowo można ustawić regulację mocy i temperatury wody oraz ilość użytej wody do naparu. Dzięki dyszy spieniającej mleko przygotujesz także doskonałe specjały kawowe.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Programowanie ilości wody, Regulacja mocy kawy, Gorąca woda, Gorące mleko, Regulacja wysokości dozownika, Automatyczne płukanie i usuwanie kamienia, Automatyczne płukanie przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu, Programator godziny włączenia
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 275 g
  • Pojemność pojemnika na fusy po kawie: 12 porcji 
  • Wymiary: 37,2 x 24,6 x 43,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3099,00 zł Cena: 2899,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.