poniedziałek, 27 maja

Ekspres kolbowy umożliwi Ci podanie Twoim gościom zawsze doskonałej kawy. Aktualnie ten ekspres znajduje się w bardzo dobrej cenie.

Ekspres kolbowy umożliwia przygotowanie idealnej małej czarnej. Urządzenie przepuszcza wodę pod odpowiednim ciśnieniem przez zmielone ziarna, dzięki czemu wydobywane jest z nich całe dobro. Ekstrakt, który spływa kropla po kropli do filiżanki, tworzy na powierzchni aromatyczną gęstą piankę zwaną cremą. Regulując ilość wody w filiżance, możesz napić się mocnego espresso, espresso lungo lub americano. Właśnie takiego sprzętu szukasz? To doskonale się składa, bo aktualnie ekspres kolbowy DeLonghi ECP 31.21 możesz kupić w sklepie Media Markt taniej o 90 zł. Niestety nie podano informacji do kiedy trwa ta promocja.

Interesuje Cię ekspres do kawy w cenie do 1500 zł? Sprawdź, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Ekspres kolbowy DeLonghi ECP 31.21

Kolbowy ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi wyposażony jest w pompę wodną, która wytwarzając ciśnienie (15 bar) parzy doskonałe espresso. Wystarczy nasypać do kolby ekspresu ulubionej kawy lub włożyć saszetkę E.S.E, by już po chwili móc smakować doskonały napar. Urządzenie wyposażone jest w funkcję podgrzewania filiżanek, co jest istotne zwłaszcza wtedy, kiedy lubimy smakować małe porcje napoju. Dzięki dyszy parowej możemy także przygotować specjał kawowy – latte lub cappuccino. Istnieje możliwość równoczesnego przygotowania dwóch porcji naparu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Podgrzewanie filiżanek, Gorąca woda, Dysza pary, Automatyczne wyłączanie, Lampki kontrolne Wskaźnik LED
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 30,5 x 24 x 18,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 479,00 zł Cena: 389,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.