Mały ekspres o wielkich możliwościach! Kawę z niego nawet najwybredniejsi będą pić z przyjemnością

Ekspres kolbowy umożliwi Ci podanie Twoim gościom zawsze doskonałej kawy. Aktualnie ten ekspres znajduje się w bardzo dobrej cenie.

kawa, ubijak kolka kawa mielona ziarna ekpres ko kawy

Ekspres kolbowy umożliwia przygotowanie idealnej małej czarnej. Urządzenie przepuszcza wodę pod odpowiednim ciśnieniem przez zmielone ziarna, dzięki czemu wydobywane jest z nich całe dobro. Ekstrakt, który spływa kropla po kropli do filiżanki, tworzy na powierzchni aromatyczną gęstą piankę zwaną cremą. Regulując ilość wody w filiżance, możesz napić się mocnego espresso, espresso lungo lub americano. Właśnie takiego sprzętu szukasz? To doskonale się składa, bo aktualnie ekspres kolbowy DeLonghi ECP 31.21 możesz kupić w sklepie Media Markt taniej o 90 zł. Niestety nie podano informacji do kiedy trwa ta promocja.

Interesuje Cię ekspres do kawy w cenie do 1500 zł? Sprawdź, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Ekspres kolbowy DeLonghi ECP 31.21

Kolbowy ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi wyposażony jest w pompę wodną, która wytwarzając ciśnienie (15 bar) parzy doskonałe espresso. Wystarczy nasypać do kolby ekspresu ulubionej kawy lub włożyć saszetkę E.S.E, by już po chwili móc smakować doskonały napar. Urządzenie wyposażone jest w funkcję podgrzewania filiżanek, co jest istotne zwłaszcza wtedy, kiedy lubimy smakować małe porcje napoju. Dzięki dyszy parowej możemy także przygotować specjał kawowy – latte lub cappuccino. Istnieje możliwość równoczesnego przygotowania dwóch porcji naparu.

Ekspres kolbowy DeLonghi ECP 31.21

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Podgrzewanie filiżanek, Gorąca woda, Dysza pary, Automatyczne wyłączanie, Lampki kontrolne Wskaźnik LED
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 30,5 x 24 x 18,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 479,00 zł Cena: 389,00 zł Przejdź do sklepu