Poszukujesz oczyszczacza, z którym będziesz mógł oddychać wreszcie pełną piersią? Zobacz jaki model wyszukaliśmy w atrakcyjnej cenie.

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, którego głównym zadaniem jest eliminowanie z powietrza wszelkich zanieczyszczeń. Umożliwiają to wbudowane filtry. Najczęściej spotykamy zestaw trzech filtrów. Wstępny usuwa włosy, sierść i większe drobiny kurzu. Węglowy wychwytuje unoszące się w powietrzu gazy, lotne związki organiczne i nieprzyjemne zapachy. Filtr HEPA doskonale radzi sobie z usuwaniem wirusów, bakterii, pleśni, alergenów i roztoczy. Poszukujesz takiego sprzętu? Obecnie w sklepie Media Markt można kupić taniej aż o 160 zł oczyszczacz powietrza Philips AC3858/51 Dual Scan Series 4000i. Niestety, nie podano na stronie, do kiedy trwa promocja.

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować rocznie utrzymanie oczyszczacza? Zobacz, jaki to jest koszt.

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/51 Dual Scan Series 4000i

Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy oraz HEPA NanoProtect, które zapewniają doskonale oczyszczone powietrze w pomieszczeniu (jak podaje producent aż w 99,97%). Dodatkowo wbudowane są czujniki gazu, kurzu i ilości alergenów. To co wyróżnia ten oczyszczacz to technologia Dual Scan, która monitoruje stale czystość powietrza (aż 1000 razy na sekundę), co pozwala wykryć nawet najmniejszy poziom wzrostu zanieczyszczeń i uruchomić szybszy tryb pracy. Urządzeniem można sterować manualnie, wybierając przyciski na panelu dotykowym lub za pomocą aplikacji na telefon Air+.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczna funkcja dostosowania światła do otoczenia, Dotykowy panel kontrolny, Wskaźnik aromatycznych związków zapachowych, Wskaźnik ilości alergenów, Wskaźnik wymiany filtra, Czujniki gazu, Jakości powietrza, Czujnik kurzu
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 73 m2
  • Poziom hałasu: 18 dB – 70 dB
  • Tryby pracy: Auto, Manualny, Nocny, Sen, Turbo
  • Waga: 9,4 kg
  • Wymiary: 31 x 72 x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2959,00 zł Cena: 2799,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.