Poszukujesz oczyszczacza, z którym będziesz mógł oddychać wreszcie pełną piersią? Zobacz jaki model wyszukaliśmy w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, którego głównym zadaniem jest eliminowanie z powietrza wszelkich zanieczyszczeń. Umożliwiają to wbudowane filtry. Najczęściej spotykamy zestaw trzech filtrów. Wstępny usuwa włosy, sierść i większe drobiny kurzu. Węglowy wychwytuje unoszące się w powietrzu gazy, lotne związki organiczne i nieprzyjemne zapachy. Filtr HEPA doskonale radzi sobie z usuwaniem wirusów, bakterii, pleśni, alergenów i roztoczy. Poszukujesz takiego sprzętu? Obecnie w sklepie Media Markt można kupić taniej aż o 160 zł oczyszczacz powietrza Philips AC3858/51 Dual Scan Series 4000i. Niestety, nie podano na stronie, do kiedy trwa promocja.

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować rocznie utrzymanie oczyszczacza? Zobacz, jaki to jest koszt.

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/51 Dual Scan Series 4000i

Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy oraz HEPA NanoProtect, które zapewniają doskonale oczyszczone powietrze w pomieszczeniu (jak podaje producent aż w 99,97%). Dodatkowo wbudowane są czujniki gazu, kurzu i ilości alergenów. To co wyróżnia ten oczyszczacz to technologia Dual Scan, która monitoruje stale czystość powietrza (aż 1000 razy na sekundę), co pozwala wykryć nawet najmniejszy poziom wzrostu zanieczyszczeń i uruchomić szybszy tryb pracy. Urządzeniem można sterować manualnie, wybierając przyciski na panelu dotykowym lub za pomocą aplikacji na telefon Air+.

ranking Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/51 Dual Scan Series 4000i

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczna funkcja dostosowania światła do otoczenia, Dotykowy panel kontrolny, Wskaźnik aromatycznych związków zapachowych, Wskaźnik ilości alergenów, Wskaźnik wymiany filtra, Czujniki gazu, Jakości powietrza, Czujnik kurzu
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 73 m2
  • Poziom hałasu: 18 dB – 70 dB
  • Tryby pracy: Auto, Manualny, Nocny, Sen, Turbo
  • Waga: 9,4 kg
  • Wymiary: 31 x 72 x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2959,00 zł Cena: 2799,00 zł Przejdź do sklepu