Robot odkurzający pozwoli Ci utrzymać mieszkanie w czystości bez żadnego wysiłku

Poszukujesz robota odkurzającego, który rozwiąże problem sprzątania mieszkania? Sprawdź jaki model wyszukaliśmy w promocyjnej cenie.

odkurzacz

Roboty odkurzające coraz częściej znajdują się w naszych mieszkaniach. Nie ma się czemu dziwić. Wszak pęd życia sprawia, że mamy coraz mniej czasu na prozaiczne prace, które doskonale mogą za nas wykonać maszyny. Dzięki wbudowanym wielu czujnikom oraz możliwości sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji w telefonie możemy bezpiecznie zarządzić jego pracą. To bardzo miłe, kiedy po pracy, możesz po prostu wejść do sprzątniętego mieszkania, usiąść i zrelaksować się. Taki luksus da Ci robot odkurzający Samsung VR30T85513W/GE. Brzmi interesująco? Właśnie taki model wyszukaliśmy w sklepie Media Markt w atrakcyjnej cenie, gdzie możesz go kupić teraz taniej o 100 zł. Niestety, na stronie sklepu nie podano do kiedy trwa promocja więc warto pospieszyć się z decyzją o zakupie.

Interesuje Cię temat robotów sprzątających i poszukujesz większej ilości informacji? Sprawdź, co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Robot odkurzający Samsung VR30T85513W/GE

Robot odkurzający marki Samsung wyposażony jest w baterię Li-ion, która w pełni naładowana pracuje 90 minut. Ma wbudowane czujniki: antykolizyjny oraz wykrywania schodów i przeszkód. Dzięki temu wiemy, że odkurzacz na przykład nie spadnie ze schodów, a podjeżdżając do przedmiotów stojących na podłodze nie wywróci ich. Możemy także postawić wirtualną ścianę, zamiast fizycznych przeszkód, co da informację robotowi, że ma ominąć daną przestrzeń. Czujniki wychwytują, jaki rodzaj podłogi jest aktualnie sprzątany (dywan, panele) i automatycznie dostosowują siłę ssania. Urządzeniem można sterować przy pomocy aplikacji SmartThings. Można w niej zaplanować, gdzie odkurzacz na sprzątać, w jakiej porze lub sprawdzić miejsca, które zostały już sprzątnięte. Robot posiada pojemnik na kurz, który jest opróżniany do worka w stacji dokującej. Zależnie, od wielkości sprzątanej powierzchni, worek ten może wystarczyć nawet na 3 miesiące.

Robot odkurzający Samsung VR30T85513W/GE

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czujnik zabrudzeń, Inteligentny system nawigacyjny, Stacja dokująca, Wirująca szczotka boczna, Zderzak z czujnikiem dotykowym, Wirtualna ściana, Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy, System zabezpieczający przed upadkiem, Automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek, Automatyczne wyłączenie po podniesieniu, Zabezpieczenie przeciw zaplątaniu się w kable, Wskaźnik ładowania Wskaźnik naładowania Wskaźnik poziomu baterii, Skanowanie i mapowanie laserowe
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l
  • Poziom hałasu: 76 dB
  • Czas działania: 90 min
  • Czas ładowania: 210 min
  • Czujniki: Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku, podłoża
  • Wymiary: 35 x 9,98 cm
  • Waga: 8,4 kg
  • W zestawie: Stacja dokująca Clean Base, Taśma magnetyczna, Zasilacz, 2 filtry HEPA, 2 szczotki boczne, 2 wymienne worki na kurz, Szczotka rolkowa, Wirująca szczotka boczna
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2279,00 zł Cena: 2179,00 zł Przejdź do sklepu