Uśmiechnij się – taka promocja na szczoteczki Xiaomi nie zdarza się często

Xiaomi Nandme NX 7000 Sonic Electric Toothbrush to ostateczne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka renomowanego producenta oferuje 41 000 wibracji na minutę, dzięki czemu twoje zęby będą zdrowsze i bielsze. Teraz możesz zaoszczędzić 50% kupując ją na AliExpress.

Ile pracy na jednym naładowaniu?

Jednym z najbardziej ekscytujących wyróżników NX7000 jest jej bateria, która utrzymuje swoje naładowanie przez 365 dni. Sprawne uzupełnianie akumulatora jest możliwe dzięki gniazdu USB-C. Szczoteczka używa delikatnych wibracji sonicznych do usuwania resztek jedzenia. Generowane przez nią 41 000 ruchów na minutę skutecznie miesza pastę do zębów z wodą, tworząc drobną, bogatą pianę, która czyści całą jamę ustną, w tym trudno dostępne miejsca.

Xiaomi szczoteczka elektryczna Nandme NX

Technologia, która odpowiada za efektywność

NX 7000 Sonic Electric Toothbrush oferuje 15 trybów mycia, aby sprostać różnym cechom jamy ustnej użytkowników. Osoby żyjące w biegu docenią inteligentny timer 2-minutowy z 30-sekundowymi interwałami na zmianę miejsca szczotkowania.

szczoteczka do zębów elektryczna xiaomi

Trzy lata bez zmartwień – na czym polega promocja?

Sklep odpowiedzialny za wypatrzoną przez nas promocję dostarcza szczoteczkę oraz 12 indywidualnych końcówek zalecanych do wymiany co 3 miesiące. Oznacza to 3 lata szczotkowania, bez zmartwień. Oprócz tego szczoteczka jest objęta 3-letnią gwarancją w ramach usługi „wymiana za film”. Oznacza to, że przesyłając producentowi film dokumentujący nieprawidłowe działanie szczoteczki, możemy uzyskać nowe urządzenie bez dodatkowych opłat i procedur.

xiaomi salon sklep z elektroniką elektronika

Kupując szczoteczkę w znalezionej przez nas promocji, możesz ją otrzymać już za 28,99 dolara, a więc 50% taniej niż normalnie. Korzystając z kodu NX7000P455 otrzymasz dodatkowe 5 dolarów rabatu. Warto się pospieszyć.