poniedziałek, 27 maja

Szukasz ekspresu kolbowego, który zmieści się w małej kuchni? Dodatkowo lubisz degustować kawę pracując w swoim warsztacie? Ten sprzęt Cię zachwyci.

Ekspres kolbowy umożliwia przygotowanie doskonałego espresso, dzięki ciśnieniu, jakie wytwarza pompa wodna. Napar spływający do naczynia zawiera w sobie wszystkie najcenniejsze składniki, które doceniamy w kawie. Dodatkowo ekspres Severin KA 5978 posiada dyszę spieniającą mleko, z łatwością przygotujesz więc dla siebie i swoich gości cappuccino lub latte. Szukasz takiego urządzenia? Wyszukaliśmy w sklepie Avans kolbowy ekspres Severin KA 5978, który obecnie można kupić taniej o ponad 40 zł. Niestety, nie podano na stronie sklepu, do kiedy trwa promocja.

Interesują Cię ciśnieniowe ekspresy do kawy, w cenie do 1500 zł? Sprawdź, co pisaliśmy i na ten temat i jakie modele wybraliśmy.

Ekspres Severin KA 5978

Aby obsłużyć ciśnieniowy ekspres Severin wystarczy nasypać ulubionej kawy do kolby ekspresu, delikatnie ubić i włożyć w wyznaczone miejsce w ekspresie. Po uruchomieniu urządzenia gorący napar będzie spływał wprost do szklanego dzbanka. Naczynie to ma wygodny uchwyt i pokrywkę, więc możesz napić się kawy w swoim biurze, na tarasie albo w warsztacie przenosząc ją bez rozlewania. Dodatkowo ekspres posiada dyszę spieniającą mleko, dzięki czemu sprawnie przygotujesz cappuccino.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczne wyłączanie, Bezpiecznik termiczny, Dysza do spieniania mleka
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,22
  • Wymiary: 32 x 16 x 30 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 259,99 zł Cena: 219,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.