Słoneczne i gorące dni są idealne do spędzania wolnego czasu nad wodą, opalając się, pływając, czy też sącząc drinki z palemką. Ale i taką przyjemność można spotęgować, coraz to ciekawszymi rozwiązaniami dostępnymi na ryku.

 

Trzyosobowy hamak – Infinity Hammock

cena: 3 799 dolarów

[slideshow_deploy id=’18852′]

Na prywatną plażę czy też do ogrodu, może idealnie sprawdzić się wykonana ze stali nierdzewnej konstrukcja, oferująca trzy bawełniane hamaki. Dla odpoczywających przewidziany  został też zawieszany, drewniany stolik.

Klapki z otwieraczem do butelek – Leather Fanning

cena: 58 dolarów

[slideshow_deploy id=’18859′]

Dwa w jednym, to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy lubią wypić na plaży schłodzone piwo. Męskie japonki zostały wyposażone w otwieracz d piwa, ulokowany na spodzie podeszwy.

Wodoszczelne etui na telefon i tablet

cena: (3 sztuki) 8,99 i 13,49 dolarów

[slideshow_deploy id=’18865′]

Wypad na plażę, ciężko sobie wyobrazić bez telefonu czy tabletu. Niestety są one wtedy narażone na oddziaływanie wody i piasku. Łatwo o zamoczenie czy też ochlapanie urządzenia, nawet jeśli leży ono pozornie bezpiecznie na kocu. Rozwiązaniem może okazać się przezroczyste etui, które po naciągnięciu na urządzenie i zabezpieczeniu, ochroni je przed uszkodzeniem.

[slideshow_deploy id=’18875′]

Obudowa ochronna do iPhone LifeProof frē

cena: 290 PLN

[slideshow_deploy id=’18913′]

Jeśli jesteśmy w posiadaniu iPhone 5, kosztowe urządzenie wymaga 100% ochrony przed piaskiem i wodą. Warto wtedy zainwestować w obudowę ochronną z najwyższej półki. LifeProof frē idealnie sprawdzi się w tej roli. Obudowa gwarantuje ochronę przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków przy równoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności smartfona. Producent przewidział nawet wkręcaną przejściówkę do gniazda mini Jack, pozwalającą cieszyć się wodoodpornością nawet z podłączonymi słuchawkami.

Mniej niż leżak, ale za to bardziej mobilny – Y-ply

cena: 29,95 euro

[slideshow_deploy id=’18879′]

Lekki, kompaktowy i elegancki – tak producent zachwala Y-ply. Według zapewnień, podpórka pozwala na wygodne siedzenie bądź leżenie w praktycznie każdych warunkach. Całość składa się do niewielkiego woreczka dzięki czemu można ją wygodnie transportować.

Solarna ładowarka – Solar Tote

cena: 70 dolarów

[slideshow_deploy id=’18876′]

A co jeśli zabraknie nam energii? Teoretycznie na plaży powinniśmy się relaksować, ale przecież fajnie chwalić się znajomym zdjęciami piaszczystych plaż. Kiedy bateria jest już rozładowana idealnym rozwiązaniem może okazać się torba plażowa z wbudowanym panelem słonecznym, który ponownie naładuje akumulator.

Plażowa skrytka – TANSAFE

cena: 7.99 dolarów

[slideshow_deploy id=’18887′]

Praktycznie każdy na plażę zabiera krem do opalania, tak więc taka skrytka, może być najlepszym rozwiązaniem na przechowywanie cennych rzeczy. Oczywiście podobną można wykonać samodzielnie, wykorzystując zużyte opakowanie.

Przeciwsłoneczne okulary – Google Glass

cena: premiera w 2015 roku

[slideshow_deploy id=’18894′]

Już na następne wakacje, dla miłośników nowinek technologicznych, ciekawym bajerem moją być okulary słoneczne – Google Glass. Aktualnie firma pracuje jeszcze nad produktem, którego premiery można się spodziewać na początku następnego roku.

 

 źródło: firebox.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *