Akumulatorowa wiertarka udarowa za niecałe dwie stówki z okazji Black Friday w Biedronce

Black Friday to doskonała okazja do odwiedzenia ulubionych sklepów, tych online również. Z tej okazji Biedronka Home przygotowała wiele promocji, które z pewnością udoskonalą domowe wnętrza. Jedną z nich jest akumulatorowa wiertarka udarowa, narzędzie, które powinno mieć swoje miejsce w każdym przydomowym warsztacie.

biedronka home

Akumulatorowa wiertarka udarowa NITEO to m.in. stacja dokująca umożliwiająca szybkie ładowanie, przełącznik obrotów, wbudowana dioda LED, która umożliwia doświetlenie miejsca pracy, antypoślizgowa rękojeść oraz łatwa wymiana końcówek. Jednak jej najważniejszą zaletą jest akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System. W zestawie znajdziemy: urządzenie, 6 sztuk wierteł HSS, 6 sztuk bitów 25 mm, magnetyczną przedłużkę, akumulator 20 V Max oraz stację dokującą z funkcją szybkiej ładowarki. Gwarancja zapewnia bezpieczeństwo na okres 3 lat.

Akumulatorowa wiertarka udarowa

Do oferty sklepu Biedronka Home trafiła akumulatorowa wiertarka udarowa marki NITEO. Jaką ma specyfikację i czy warto ją kupić?

Akumulatorowa wiertarka udarowa biedronka home

Główne cechy:

  • Przełącznik obrotów w lewo lub prawo
  • Wbudowana dioda LED doświetlająca miejsce pracy
  • Łatwa i szybka wymiana końcówek – blokada wrzeciona
  • Stacja dokująca umożliwiająca szybkie ładowanie
  • Antypoślizgowa rękojeść
  • Akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System

Cena: 229 zł 169 zł przejdź do sklepu

Promocyjna cena obowiązuje w dniach od 23 do 29 listopada bieżącego roku. Jest to zdecydowanie Black Week w Biedronka Home. Dodatkowo przy zamówieniu online mamy również dostępną dostawę gratis.