poniedziałek, 17 czerwca

Gogle Airwave, jak zapewnia producent zapewniać mają światowej klasy  ochronę i komfort. Oprócz wymienionych standardowych cech posiadają dodatkowo wyświetlacz, który za pośrednictwem połączenia z wieloma zastosowanymi czujnikami umożliwia narciarzom bądź snowboardzistom stały podgląd wielu parametrów.

Dzięki dodatkowemu rozszerzeniu dostępne jest między innymi przeglądanie analiz stoku w ramach, której wyświetlana jest odległość, wysokość i czas zjazdu. Poza tym wbudowany GPS (wyposażony w wiele map) umożliwia na bieżąco lokalizację swojego położenia bądź wyznaczenie trasy do wielu ośrodków. Funkcja GPS może okazać się rónież przydatna w przypadku gdy jeździ się grupowo gdyż lokalizacja innych towarzyszy będzie o wiele łatwiejsza. Dodatkowe informacje jakie podają czujniki obejmują: wysokość, prędkość i kąt nachylenia terenu. Airwave posiada również odbiornik Bluetooth, umożliwia on kompatybilne połączenie ze smartphone’m, czego skutkiem będzie natychmiastowy podglądu przychodzących połączeń i wiadomości. Jeśli na telefonie przechowuje się muzykę, można mieć stały podgląd na listę odtwarzanych utworów oraz na bieżąco ją kontrolować.

Gogle wyposażone są w 14 calowy wyświetlacz wyostrzony na odległość pięciu metrów więc nie będzie problemu z dostosowaniem wzroku. Stały podgląd wydajności oraz plan do jakiej przewidywanej wartości mają trwać ćwiczenia może sprawić że oprócz zimowego szaleństwa poprawi się również kondycja użytkownika.

Technology Oakley Switchlock sprawia iż ​​parametry zmieniają się w sposób dynamiczny, co pozwala skorzystać z szerokiej gamy odcieni wyświetlanych elementów aby optymalizować wizje dla warunków środowiskowych. Dla zmaksymalizowania wydajności zastosowano technologie F3 anti-fog w połączeniu z podwójnymi odpowietrzonymi szkłami. Design Premium zaprojektowano w geometrii szerokiego widzenia peryferyjnego. Filtry Oakley Plutonite ® wykonano materiału, który w 100% odbija promieniowanie UV oraz opcjonalnych soczewek Iridium ® do regulowania przepuszczanego światła. Całość wykonano tak aby pianka miedzy goglami a twarzą nie wpuszczała pędu powietrza optymalnie dopasowując się do kształtu twarzy.

 

Produkt można kupić na stronie producenta w cenie 599.95 USD. Kolorystyka biała bądź czarna.

źródło: oakley.com

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.