Airwave™ – inteligentne gogle

AirwaveGogle Airwave, jak zapewnia producent zapewniać mają światowej klasy  ochronę i komfort. Oprócz wymienionych standardowych cech posiadają dodatkowo wyświetlacz, który za pośrednictwem połączenia z wieloma zastosowanymi czujnikami umożliwia narciarzom bądź snowboardzistom stały podgląd wielu parametrów.

Airwave_3Dzięki dodatkowemu rozszerzeniu dostępne jest między innymi przeglądanie analiz stoku w ramach, której wyświetlana jest odległość, wysokość i czas zjazdu. Poza tym wbudowany GPS (wyposażony w wiele map) umożliwia na bieżąco lokalizację swojego położenia bądź wyznaczenie trasy do wielu ośrodków. Funkcja GPS może okazać się rónież przydatna w przypadku gdy jeździ się grupowo gdyż lokalizacja innych towarzyszy będzie o wiele łatwiejsza. Dodatkowe informacje jakie podają czujniki obejmują: wysokość, prędkość i kąt nachylenia terenu. Airwave posiada również odbiornik Bluetooth, umożliwia on kompatybilne połączenie ze smartphone’m, czego skutkiem będzie natychmiastowy podglądu przychodzących połączeń i wiadomości. Jeśli na telefonie przechowuje się muzykę, można mieć stały podgląd na listę odtwarzanych utworów oraz na bieżąco ją kontrolować.

Airwave_2Gogle wyposażone są w 14 calowy wyświetlacz wyostrzony na odległość pięciu metrów więc nie będzie problemu z dostosowaniem wzroku. Stały podgląd wydajności oraz plan do jakiej przewidywanej wartości mają trwać ćwiczenia może sprawić że oprócz zimowego szaleństwa poprawi się również kondycja użytkownika.

Airwave_4Technology Oakley Switchlock sprawia iż ​​parametry zmieniają się w sposób dynamiczny, co pozwala skorzystać z szerokiej gamy odcieni wyświetlanych elementów aby optymalizować wizje dla warunków środowiskowych. Dla zmaksymalizowania wydajności zastosowano technologie F3 anti-fog w połączeniu z podwójnymi odpowietrzonymi szkłami. Design Premium zaprojektowano w geometrii szerokiego widzenia peryferyjnego. Filtry Oakley Plutonite ® wykonano materiału, który w 100% odbija promieniowanie UV oraz opcjonalnych soczewek Iridium ® do regulowania przepuszczanego światła. Całość wykonano tak aby pianka miedzy goglami a twarzą nie wpuszczała pędu powietrza optymalnie dopasowując się do kształtu twarzy.Airwave_5

 

Produkt można kupić na stronie producenta w cenie 599.95 USD. Kolorystyka biała bądź czarna.

źródło: oakley.com