Think-About w Hanowerze – czyli relacja z CeBIT 2014

Polski akcent – hala 5

Osoby zainteresowane transmiterami zachęcamy do śledzenia naszego portalu w najbliższych dniach.
Na chwilę odwiedziliśmy również halę numer 5 nazwaną „Enterprise Resource Planning & Data Analysis” miała być to mała przerwa na odwiedzenie polskiego pawilonu, będącego przypomnieniem partnerstwa Polski przy organizacji zeszłorocznej edycji targów.

multitap

Szczerze powiedziawszy polski wycinek na niemieckiej ziemi prezentował się w równym stopniu estetycznie co bezbarwnie. Spośród kilku niezidentyfikowanych stoisk miłą odskocznią okazała się firma multitap specjalizująca się w technologiach dotykowych. Prezentacja możliwości wirtualnych googli OculusRift nad których wdrożeniem pracuje firma było strzałem w dziesiątkę.

cebit_2014 (62)

cebit_2014 (60)

Opracowywane oprogramowanie pozwalające na doświadczenie wirtualnego spaceru w dopiero zaprojektowanych budynkach było interesujące, jednakże największe emocje budziła możliwość uczestnictwa w wirtualnej przejażdżce wirtualnym Roller Coasterem po średniowiecznym zamku. Wariujący błędnik to uczucie trudne do opisania, natomiast uczestnicy przewracający się pod wpływem nieistniejących przeciążeń dostarczali solidnej porcji rozrywki obserwatorom.

wcześniej ___________________________________ dalej
Posted in Archiwalne, Look About and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .