środa, 19 czerwca

W sieci RTV Euro Agd pojawiła się kolejna okazja! Pralka Samsung WW11DG5B25AEEO o pojemności godnej dużej rodziny i mocą obrotową najwyższych lotów jest nie tylko nowa w ofercie, ale też poruszająco tania!

Pralka Samsung na początek w dobrej cenie !

Samsung WW11DG5B25AEEO EcoBubble to nie lada gratka szczególnie dla tych, którzy moją szczęście nazywać siebie członkami dużej rodziny. Pojemna pralka z mocą wirowania 1400 obrotów na minutę kosztuje jedynie 2599 złotych. Co więcej, wybierając płatność na raty, pierwszą część kosztów poniesiemy dopiero w sierpniu!

Cena promocyjna z kodem obowiązuje do 16 kwietnia 2024 roku. Dodatkowo można skorzystać z opcji darmowej dostawy. Za wniesienie urządzenia do domu lub mieszkania zapłacimy 59 złotych, a za pakiet usług obejmujący między innymi wniesienie, montaż, podłączenie i sprawdzenie urządzenia będzie to 269 złotych.

Ponadto zakupując pralkę marki Samsung mamy możliwość wykupienia specjalnej ochrony sprzętu na okres do 5 lat, który następnie opłacamy w formie ratalnej.

Pralka Samsung EcoBubble z salonów Euro – co o niej wiemy?

Pralki EcoBubble nie są niczym nowym w świecie Samsung, jednak korzystające z tej technologii urządzenia są zdecydowanie jednymi najbardziej przez użytkowników docenianymi. Moc bąbelków pozwala bowiem nie tylko na dokładne usuwanie zabrudzeń, ale też skutecznie tnie koszt, jakie z eksploatacją pralki się wiążą. W połączeniu z programami AI, z którymi w modelu WW11DG5B25AEEO mamy do czynienia, przepis na sukces higieniczno-ekologiczny wydaje się przesądzony.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna pralki to parametr, który w ogromnym stopniu determinuje nasze nastawieniu do nowego urządzenia. W końcu każdy chce prać efektywnie, ale niezbyt kosztownie. Nowa w ofercie RTV Euro Agd pralka Samsung została zaklasyfikowana jako urządzenie kategorii A, co oznacza, że doskonale radzi sobie ona z tym, co można by nazwać umiejętnym wykorzystaniem energii elektrycznej.

Podstawowe parametry

Wymiary pralki Samsung są raczej standardowe. Głębokość i szerokość urządzenia mierzą 60 cm. Wysokość to 85 cm. Jeśli komuś wydaje się, że to sporo, to wszelkie wątpliwości rozwiać powinna jej kolejna bardzo istotna cecha.

Ładowność proponowanego modelu wynosi 11 kg, zdecydowanie więc sprawdzi się w większym gospodarstwie domowym, lub tam, gdzie czasu na regularne odświeżanie garderoby zwyczajnie brak. Moc wirowania 1400 obrotów na minutę jest równie imponująca co pojemność bębna i gwarantuje suche pranie o wiele szybciej, niż urządzenia, w których parametr ten jest nawet nieznacznie niższy.

Warto również wspomnieć o poziomie emitowanego hałasu, z jakim przyjdzie się użytkownikowi mierzyć w trakcie zawrotnej pracy pralki. Jak podaje producent, odczuwalność odgłosów pracy urządzenia nie powinna przekroczyć 72 dB.

Pralka i sztuczna inteligencja

Poza wspomnianą już technologią EcoBubble w modelu WW11DG5B25AEEO zastosowano rozwiązanie Pranie Optymalne AI. Jego zadaniem jest intuicyjne dopasowanie parametrów pojedynczego cyklu prania do indywidualnych preferencji użytkownika. Jednak to nie wszystko.

Ponieważ mówimy o inteligentnych rozwiązaniach, w urządzeniu Samsung nie mogło zabraknąć dostępu do niego z poziomu aplikacji mobilnej. Instalując na smartfonie aplikację SmartThings, uzyskujemy zdolność uruchomienia pralki z dowolnego miejsca na ziemi.

Programy w menu

Na uwagę zasługuje również menu urządzenia, które zdecydowanie zwiększa nasze możliwości w kwestii zapewnienia sobie naprawdę czystego i wolnego od groźnych drobin prania. Znajdziemy tu 13 programów, w tym te przeznaczone do prania bawełny, tkanin kolorowych, syntetycznych, tryb eco 40-60, delikatny czy też super szybki. Funkcje parowe mają zapewnić naszym tkaninom właściwą dezynfekcję.

W opcjach wyboru znajdziemy również Program Mniej Włókien, pozwalający na redukcję emisji mikroplastiku aż o 54%. Nie zabrakło również trybu pracy odpowiedzialnego za dokładne oczyszczenie bębna pralki.

Aktualną ofertę na pralkę Samsung WW11DG5B25AEEO EcoBubble znajdziesz na stronie sklepu.

Jeśli nie jesteś pewien, czy pralka marki Samsung spełni twoje oczekiwania i chcesz się dowiedzieć, na co zwrócić przy wyborze odpowiedniego modelu, pomogą ci w tym informacje, które znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.