środa, 19 czerwca

Nic nie smakuje tak dobrze, jak aromatyczna kawa o poranku – i to w domowym zaciszu. Niemiecka sieć sklepów przygotowała dla kawoszy coś specjalnego. Mowa tu u promocjach na ekspresy w Lidlu, których ceny obniżono nawet o 30%.

Sprzęty, które niegdyś były zarezerwowane wyłącznie dla kawiarenek, restauracji lub osób z doprawdy grubym portfelem, przenikają do wielu polskich domów. Ekspresy automatyczne, kolbowe, przelewowe – do wyboru, do koloru. Tak się składa, że wiele urządzeń trafiło już dłuższy czas temu również do oferty Lidla. Jeśli przed zakupem powstrzymywała Cię cena, mam dobre wieści.

Ekspresy w Lidlu kupisz taniej!

Niemiecka sieć sklepów promuje zarówno urządzenia marek własnych (w tym m.in. Silvercrest), jak i z logo znanych przedsiębiorstw. Dziś wystartowała specjalna oferta rabatowa obejmująca wybrane ekspresy w Lidlu. Jest w czym wybierać, albowiem znalazły się tu modele automatyczne, kolbowe, jak i przelewowe. Obniżki sięgają nawet -30%, a poszczególne modele wyprzedają się dość szybko. Gdy mowa o szczegółach promocji, będzie ona obowiązywać aż do końca tygodnia (lub wyczerpania zapasów). Co istotne, dotyczy ona wyłącznie oferty sklepu internetowego.

Ceny urządzeń objętych promocją wahają się od 89,25 zł do 1599 zł. Wytypowałam kilka modeli, które opłaca się kupić.

Delonghi ekspres automatyczny ECAM13.123.B

Kawa mielona, a może ziarnista? Model od Delonghi posiada wbudowany młynek, który umożliwia dopasowanie stopnia mielenia na 13 poziomach. Para, powietrze, mleko – przyrządzenie prawdziwego Cappuccino zajmie zaledwie moment. Jeden cykl pracy pozwala przyrządzić aż 2 kawy, a dzięki regulacji, mamy możliwość dostosowania dozownika do wysokości filiżanek.

Cena: 1999 zł 1599,20 zł

Bosch ekspres automatyczny VeroCup TIE20109

Aktualnie dostępne ekspresy w Lidlu mogą rozpieszczać nawet najbardziej wymagających. Sprzęt od Bosch umożliwia wybór ulubionego napoju (espresso, cappuccino, latte macchiatto) poprzez czytelny panel. Model wzbogacono o spieniacz mleka, wystarczy wlać je do filiżanki, a ekspres dzięki technologii MilkMagic Pro – zajmie się resztą.

Cena: 1775,20 zł 1553,30 zł

Melitta ekspres automatyczny EspressoLinePerfectMilk E957-213

System Ekstrakcji Aromatu, regulacja mocy i temperatury kawy – wszystko to, sprawia że kawa może być idealnie dopasowana do naszych preferencji. Ekspres Melitta pozwala na wybór spośród kilku napojów takich jak m.in. Latte Macchiatto, Cafe Creme oraz Cappuccino. Wybierając Double Cup Mode, przyrządzisz dwie filiżanki jednocześnie.

Cena: 1649 zł1154,30 zł

SILVERCREST ekspres kolbowy ciśnieniowy SEMM 1470 A2

Przyszła pora na nieco tańszą propozycję, a konkretniej model kolbowy sygnowany logo marki własnej Silvercrest. Do dyspozycji mamy 3 rodzaje kawy, zarówno w wersji mini, jak i dużej. Dużą zaletą urządzenia jest wbudowany system spieniania mleka, wraz z opcją regulacji jego ilości. Tradycyjny system sitkowy, 1470 Wat i 15 bar – wszystko to, drzemie w SEMM 1470 A2.

Cena: 599 zł 419,30 zł

Dostępne ekspresy w Lidlu obejmują również budżetowe wersje przelewowe, w tym model Smart od Silevcrest. W sumie, promocja dotyczy na ten moment aż 13 urządzeń, jednak jedno z urządzeń jest (najpewniej chwilowo) niedostępne. Całą ofertę ekspresów znajdziesz pod tym linkiem. Wybierając model, którego cena przekracza 199 zł, obowiązuje nas darmowa dostawa. W innym przypadku, zapłacimy dodatkowo 8,99 zł.

Jedynego typu, którego na ten moment nie znajdziesz w ofercie to model kapsułkowy. Przyznam jednak, że moim zdaniem to niewielka strata. Nad tematem tego rodzaju urządzeń, jak i kapsułek oraz kosztów pochyliłam się w publikacji: Ekspres kapsułkowy? 3 powody, dla których go nie kupię i Tobie też odradzam

Ekspresy w Lidlu to nie wszystko, co może spodobać się kawoszom. Najnowsza oferta rabatowa obejmuje również akcesoria do parzenia. Wśród nich warto wyróżnić m.in.:

  • Spieniacz do mleka Silvercrest SMA 500 E1 149 zł 104,30 zł
  • Zaparzacz do kawy i herbaty lub podgrzewacz BODUM 79,90 zł55,93 zł
  • Zaparzacz do kawy ERNESTO Cold Brew 59,90 zł 41,93 zł

Jeśli zastanawiasz się, który rodzaj ekspresu będzie dla Ciebie idealny, może zainteresować Cię jedna z naszych wideo-recenzji: Testujemy ekspres Sencor SES 6010SS.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.