środa, 19 czerwca

W sieci sklepów Media Expert pojawiła się wyjątkowa okazja! Jeśli interesuje cię pralka, która zaoszczędzi nie tylko twój czas, ale i pieniądze, to propozycja producenta LG jest właśnie dla ciebie! Zwłaszcza że jak na przyjazny użytkownikowi sprzęt przystało, debiutuje ona w salonach Media Expert w naprawdę korzystnej cenie, jednak kto chce ją zdobyć, ten musi się pospieszyć!

Pralka LG w premierowej ofercie!

Pralka LG F2W9S902W z całą pewnością spodoba się niejednemu. Bęben mogący pomieścić 9 kg prania na jeden raz to zdecydowanie sposób na ułatwienie sobie życia. Nowoczesne rozwiązanie, czyli technologia i oszczędność, to dziś przecież podstawa planowania naszego domowego życia. Skoro więc Media Expert oddaje swój nowy sprzęt w cenie 2999 złotych, to warto przyjrzeć się takiej ofercie nieco bliżej.

Cena promocyjna z kodem obowiązuje do 09 kwietnia 2024 roku. W przypadku zakupu na stronie sklepu można skorzystać z dostępnych opcji dodatkowych. Za wniesienie urządzenia do domu lub mieszkania zapłacimy 59,99 złotych, a za pakiet usług obejmujący między innymi wniesienie, montaż, podłączenie i sprawdzenie urządzenia będzie to 139,99 złotych.

Pralka LG z Media Expert ma wszystko to, czego do czystego prania potrzeba

Jak mówi o swoim urządzeniu sam producent? Nowoczesność w Kompaktowym Wydaniu. I chyba rzeczywiście, po zapoznaniu się z możliwości modelu LG F2W9S902W tak właśnie można by podsumować. Co więc takiego produkt LG ma nam do zaoferowania?

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna pralki to parametr, na który nie sposób nie zwrócić uwagi. Jest on w znacznym stopniu czynnikiem oddziałującym na nasze dalsze związane z ewentualnym zakupem decyzje. Prezentowaną w ofercie Media Expert pralkę LG przyporządkowano do kategorii A, można więc liczyć na to, że dostarczoną energię elektryczną wykorzysta tak efektywnie, jak tylko jest to możliwe.

Podstawowe parametry

Wymiary pralki Samsung są raczej standardowe. Głębokość i szerokość urządzenia mierzą odpowiednio 47,5 oraz 50 cm. Wysokość to 85 cm. Przy ładowności bębna 9 kg taki rozmiar wydaje się zupełnie odpowiedni. Moc wirowania 1200 obrotów na minutę, choć nie jest najwyższą ze spotykanych w tego typu urządzeniach wartością, dla wielu entuzjastów szybkiego prania będzie z pewnością satysfakcjonująca.

Na co warto również zwrócić uwagę, to poziom emitowanego hałasu, z jakim przyjdzie się użytkownikowi mierzyć w trakcie uruchomionego trybu wirowania. Według podanych przez producenta informacji wartość ta nie powinna przekroczyć 71 dB.

Pralka technologicznie zaawansowana

Przyglądając się dłużej naszej ofercie, można dojść do wniosku, że pralka od LG rzeczywiście zasługuje na miano inteligentnego (a nawet bardzo inteligentnego) sprzętu. Poza dostępem do menu programów za pośrednictwem aplikacji mobilnej ThinQ użytkownik ma możliwość monitorowania zużycia energii, korzystanie z opcji Smart Diagnostis, a także współpracę z popularnymi asystentami głosowymi.

Programy w menu

W menu urządzenia znajdziemy 13 programów, które pozwolą nam dobrać odpowiednie do poddanych działaniu pralki tkanin parametry. Znajdziemy tu zarówno klasyczne pozycje, takie jak bawełna, mieszane, syntetyczne. Nie zabraknie jednak również bardziej współczesnych rozwiązań, w tym program antyalergiczny, pościel, eco czy na przykład tryb przeznaczony do prania odzieży sportowej.

W opcjach wyboru znajdziemy również pozycję Mój Program i czyszczenie bębna. Nie zabrakło oczywiście funkcji dodatkowych, takich jak blokada rodzicielska, ochrona przed zagnieceniami, pranie wstępne czy funkcje parowe. Pojawia się tu również opcja TurboWash, która ma zapewnić tkaninom nie tylko doskonałą czystość, ale i delikatne traktowanie.

Aktualną ofertę na pralkę LG F2W9S902W znajdziesz na stronie sklepu.

Jeśli interesują cię inne urządzenia marki LG, może zainteresować cię również propozycja producenta, jaką jest podobna do naszej dzisiejszej bohaterki pralko-suszarka LG F4D37952W.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.