Think-About w Hanowerze – czyli relacja z CeBIT 2014

Dzień pierwszy

Enermax

cebit_2014 (2)

Pierwsze kroki pokierowały nas do Enermaxa. Firma znana głównie z produkcji zasilaczy komputerowych przygotowała stosunkowo pokaźne stoisko. Centralny punkt stanowiły obudowy, wentylatory LED z serii Vegas oraz oczywiście zasilacze. Jednakże w logo firmy obok słowa „power” mieszczą się również „innovation” i „design”. Poprosiliśmy więc o prezentację produktów innowacyjnych, wyróżniających się wzornictwem. W efekcie zobaczyliśmy kilka wyjątkowo dopracowanych podkładek chłodzących pod laptopy, w tym produkty wyposażone w dodatkowe głośniki, oraz wykonane ze szczotkowanego aluminium.

cebit_2014 (1)

Równie ciekawie prezentował się prototyp pierwszej w ofercie firmy obudowy mini-itx. Elegancki panel frontowy oraz kompaktowe rozmiary, zdecydowanie przypadły nam do gustu.

cebit_2014 (3)

cebit_2014 (4)

Stoisko Enermaxa obejmowało również produkty marki LEPA, uzupełniające ofertę producenta o kategorię mid-end. Dzięki temu mieliśmy okazję zapoznać się bliżej z kolejnym prototypem – podłużnym głośnikiem pracującym za pośrednictwem Bluetooth. Produkt będzie dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej prawdopodobnie w 3 kwartale tego roku.

cebit_2014 (7)

cebit_2014 (8)

wcześniej ___________________________________ dalej

Posted in Archiwalne, Look About and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .