Social Tree – społecznościowe ‚drzewo’ na lotnisku Changi Airport

Social Tree to wysokie na 8,7m i szerokie na 11,1m ‚serce’ jednego z terminali na lotnisku Changi Airport. Nietypowe drzewo posiada sześćdziesiąt cztery 47 calowe ekrany LG 47WV30. Całość otoczona jest przez osiem interaktywnych kiosków dzięki którym podróżni mają łatwy dostęp do internetu, aby móc wygodnie przeglądać Facebooka czy przesyłać filmy i zdjęcia.
Social TreeWe wspomnianych kioskach podróżujący będą mogli wgrać zdjęcia bądź inne pliki, a następnie zabezpieczyć je hasłem. Dzięki temu będą mogli je pobrać w późniejszym terminie gdyż wszystkie dane przechowywane są w serwerach Social Tree. Każdy z kiosków posiada również wbudowany aparat z funkcją video.
Social TreePrzedsięwzięcie skierowane jest do osób odwiedzających lotnisko, czyli tysięcy pasażerów z ponad 240 miast z 60 państw i terytoriów na całym świecie. Na cylindrycznym ekranie wyświetlane są panoramiczne ujęcia podwodnego świata, lasu, ulic miast czy ujęć nowoczesnych budynków wzbogacone o zdjęcia uchwycone przez aparaty w kioskach.
Social TreeFirma LG, partner przedsięwzięcia, wyposażył Social Tree w nowoczesne ekrany wykorzystujące technologię IPS, oferujące duży kąt widoczności. Oprogramowanie dba o utrzymanie stałego koloru i jasności przy stosunkowo niskiej ilości zużytej energii.
Social Tree

Social Tree

Social Treeźródło: changiairport.co

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .