NapAnywhere – komfortowa poduszka na drogę

NapAnywhere to specjalna poduszką pod głowę, której zadaniem jest utrzymanie głowy w komfortowej pozycji. Projekt według informacji promujących produkt na kickstarter’ze został opracowany przez lekarzy.

NapAnywhere

Problemem osób podróżujących jest często dyskomfort spania w pozycji siedzącej, w której głowa opada na ramię wykrzywiając przy tym szyję. Na chwile obecną podróżujący mają możliwość kupna poduszek zakładanych wokół szyj, jednakże mogą one powodować klaustrofobię.

NapAnywhere

NapAnywhere zaprojektowany jest z myślą o pełnej mobilności, także jego waga (0,23kg) i rozmiary są niewielkie, a użytkowanie stosunkowo proste. wystarczy uformować go poprzez wygięcie obu ‚skrzydeł’ poduszki, tak aby jedna z nich tworzyła kołyskę na głowę a druga stabilnie utrzymywała się na ramieniu. Natomiast środkowa część  poduszki ma za zadanie przenosić ciężar głowy na ramię. Prototyp wykonany został z mocnego elastycznego endoskeletonu, pokrytego komfortową wyściółką z pianki następnie zapakowanej w wysokiej jakości materiał. Całość wyposażone jest w pasek, dzięki któremu po zapięciu na ramieniu produkt zostaje na miejscu po zaśnięciu.

NapAnywhere

NapAnywhere dostępny w czterech kolorach: czarnym, kremowym, niebieskim i czerwonym.  Produkt można nabyć po wsparciu projektu na kickstarter’ze sumą minimalnie 39 dolarów.

NapAnywhere

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .